Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Agrobs już doszedł :)

  1. #1

    Agrobs już doszedł :)

    Chciałem podziękować Aleksandrowi i Natali za załatwienie tego pokarmu. Jesteście super.


    Jak tylko otworzyłem paczke i zapachniało ziółkami Rambo od razu się obudził i poszedł do swojej jadalni. Właśnie zjada drugiego bobka testudo herbs :-)

    Także uważam, że trzeba to trochę popsikać wodą gdyż jest troche twarde.
    A co do wyglądu to rzeczywiście 100 % końskiej kupy


  2. #2

    Re: Agrobs już doszedł :)

    Ja jestem bardzo zadowolona z Agrobsa - fakt, że w terrriach panuje teraz jeszcze wiekszy bałagan po całym dniu, niz zwykle: żółwie roznoszą Agrobsa po całym wnętrzu Ale przynajmniej mam czyste sumienie, gdy nie daję im akurat innego jedzenia - zawsze mogą jeść dobrą, suchą karmę

    Pozdrawiam
    Natalia


  3. #3

    Re: Agrobs już doszedł :)

    Mam pytanie Aleksander-kiedy wysylales karme do Wroclawia?Nie wiem ,czy mam juz scigac dr Roberta(choc mogl mnie powiadomic!!-jesli juz ma przesylke).Bede wdzieczna jak dasz mi znac.


  4. #4

    Re: Agrobs już doszedł :)

    Wszystkie poszly wczoraj, do Roberta kurierem, więc może się rozminąć z dostawcą - my mielismy podobny problem: facet przychodził o 10 rano nie zostawiając żadnej wiadomości ani nie dzwoniąc do nas. Ale wszystkie paczki zostały wysłane wczoraj.

    Pozdrawiam
    Natalia


  5. #5
    dr Robert
    Guest

    Re: Agrobs już doszedł :)

    Już sprawa załatwiona, paczka doszła dzisiaj. Kurier dzwonił, że będzie między 10.00 a 11.00. O 11.25 musiałem wyjść, a podobno o 11.30 przyjechał. Przez to odebrałem paczkę w siedzibie firmy wieczorem. Pasza wygląda i pachnie nieźle (jaka tam kupa końska). Jutro próba karmienia .


  6. #6

    Re: Agrobs już doszedł :)

    Coz jak prawie kazda "baba" jestem niecierpliwa (sorrki za poganianie )ale juz sprawa dostawy uzgodniona.Totez juz niedlugo bede mogla sie podzielic z wami jak tam moja gadzinka ja zaakceptowala.


  7. #7

    Re: Agrobs już doszedł :)

    wczoraj doszedł karton z jedzonkiem. dzisiaj podałem żółwiowi. te brykiety są strasznie twarde dlatego wkładam je do spodka z wodą żeby nasionkneły i zmiękły.
    zapach jest przyjemny.

    dziekuje za przesyłke, poinformuje was później czy żółw wszystko zjadł.

    pozdrawiam serdecznie

  8. #8
    dr Robert
    Guest

    Re: Agrobs już doszedł :)

    Dotychczasowe doświadczenia mało zachęcające. Mam wrażenie, że ja bym to prędzej zjadł niż one. G.radiata coś tam międlą w pyszczu (rozmoczony Herbs), pozostałe raczej nie rozpatrują tej "substancji" w kategoriach pokarmu . Byc może trzeba będzie robić na początku mieszanki z zielonką.


  9. #9

    Re: Agrobs już doszedł :)

    No u mnie oprócz największej żółwicy (ta to zje każdą ilość Agrobsa) też nie jest ciekawie - pozostałe kręcą nosem, ale ja jestem twarda: mieszam to ze świeżym jedzeniem, którego dostaja mniejsze ilości, poza tym mają cały czas wyłozone w terrarium. Myslę, że to kwestia przywyczajenia do świeżego pokarmu. Zauważyłam, że jak sa naprawdę głodne, to skubią. W końcu zwykłe siano jedzą w ilościach hurtowych, co widze po kupach Więc myslę, że niedługo się przyzwyczają.

    Pozdrawiam
    Natalia


  10. #10

    Re: Agrobs już doszedł :)

    moj panicz jest także wymagający dałem mu narazie dwa razy i nic, powachał i poszedł teraz poszły w ruch mixy ale skubaniec wybiera sobie.

    niech moc będzie z wami

    pozdrawiam serdecznie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •