Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Czy zolw przywiazuje sie do wlasciciela?

  1. #21

    Re: Czy zolw przywiazuje sie do wlasciciela?

    Naprawde podziwiam Twoja wyobraznie....

    "zolwie nie sa takie delikatne jak wam sie wydaje!!!!"

    a jesli chodzi o:

    "jakby mila siedziec przez caly czas w tak malym pomieszczeniu jakim jest akwarium to by go szlag trafil!!"

    to jak MALE jest to AKWARIUM?


    Moje zolwie ciagle siedza w terrarium i jeszcze jakos zadnego szlak nie trafil


  2. #22

    Re: Czy zolw przywiazuje sie do wlasciciela?

    dlugosc :150cm
    szerokosc: 60cm
    wysokosc: 70cm
    na wieksze niestety nie moge sobie pozwolic
    a wyobrazni to chyba Ty nie masz!pomysl na jakie sytuacje narazone sa w swoim naturalnym srodowisku!!!! .a Twoich zolwi jest mi bardzo szkoda jesli cale zycie spedzaja w terrarium i pewnie ze ich szlag nie trafi bo nawet nie wiedza ze moga isc przed siebie pare "krokow" bez walnia glowa w szybe i koniecznosci zawracania, biedaki.....wspolczuje....
    pozdrawiam,

  3. #23

    Re: Czy zolw przywiazuje sie do wlasciciela?

    Nie napisalam, ze nie masz wyobrazni tylko, ze podziwiam Twoja wyobraznie.

    "pomysl na jakie sytuacje narazone sa w swoim naturalnym srodowisku!!!! ":i wlasnie o to chodzi, ze w naturze spora czesc zolwi jednak ginie NIE ze starosci. Uwazam, ze jesli trzyma sie zwierze, to nalezy mu zapewnic optymalne warunki, a nie np. narazac go na niebezpieczenstwa bo "tak mialby w naturze".

    "pewnie ze ich szlag nie trafi bo nawet nie wiedza ze moga isc przed siebie pare "krokow" bez walnia glowa w szybe i koniecznosci zawracania, biedaki.....wspolczuje...." - skad wiesz jakie warunki maja moje zolwie??? Zapewniam Cie, ze po kilku krokach nie wala glowa w szybe. W terrarium przynajmniej maja dobre warunki, ktorych nie jestem w stanie zapewnic im na podlodze.

    Uwazam, ze niepotrzebie probujesz mnie obrazic piszac, ze nie mam wyobrazni i ze moje zolwie wala glowa o szybe. Przeczytaj moj post jeszcze raz dokladnie, a zobaczysz, ze ja na Ciebie nie najezdzam, po prostu sie z Toba nie zgadzam w tej kwestii.


  4. #24

    Re: Czy zolw przywiazuje sie do wlasciciela?

    tak mamy prawo się nie zgadzać, (każdy ma swoje zdanie) ale obrażanie jest niepotrzene. czar23 nie ma odpowiednio popartych argumentów że lepiej żółwiom na "dywanie" i lepsze codzienne spacery po domu niż po terra , dlatego tak reaguje... Mniej swiadomych należy uświadomić tylko jesli ktoś nie chce słuchać......


  5. #25

    Re: Czy zolw przywiazuje sie do wlasciciela?

    przepraszam ale ostatnia rzecza ktora chcialabym tu zrobic to obrazic Ciebie, jeszcze raz bardzo przepraszam, skonczmy ta dyskusje bo ona nie mam sensu...

  6. #26

    Re: Czy zolw przywiazuje sie do wlasciciela?

    krist!!!ja wcale nie twierdze ze lepiej zolwiowi na dywnie niz w terrarium!!!i nie mowie o codziennych spacerach!!przeczytaj wszystko raz jeszcze
    pozdrawiam,

  7. #27

    Re: Czy zolw przywiazuje sie do wlasciciela?

    tylko że raczej nawet "nie codzienne" spacery po dywanie lub parkiecie w domu nie powinny mieć miejsca, chyba że są to spacerki na dworze przy ładnej pogodzie to co innego...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •