Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Terra ze....styropianu ;)

  1. #1

    Terra ze....styropianu ;)

    Jestem w trakcie,łatwo się tnie,klei i jest lekkie.W środku trzeba tylko wyłożyć atlasem i jest git,a na wierzch okleinka pod kolor mebli.Tanie i proste w uzyciu.
    Jak tylko będe mógł to cykne foteczki


  2. #2

    Re: Terra ze....styropianu ;)

    chcecia ogladne4 wyniki budowy! a co z przodu szybki?? jak je zamontujesz, na prowadnicach??

  3. #3

    Re: Terra ze....styropianu ;)

    dla pająka to ujdzie ale nie widzi mi się takie większe terra


  4. #4

    Re: Terra ze....styropianu ;)

    na giełdzie w świętochłowicach widziałem takie terra z szybką z przodu na małe agamki. jeśli się zrobi jakiś stelarz drewniany, to duże też może być


  5. #5
    chrzanu
    Guest

    Re: Terra ze....styropianu ;)

    biber - włąsnie w większych terra niżu ptasnzików to ma sens. co do wkąłdania szyb w prowadnice to banalna czynność, sam tak robiłem i nie miałem problemów, a terra ze styropianu łądnie wygląda, takie terra robilimsy z kumplem dla lampartów i jest ok, ale nie wiem dlaczlego na styropianie farba schnie dłużej niż normalnie powinna schnąć.
    Koniecznie podaj potem foty


  6. #6
    Simon84
    Guest

    Re: Terra ze....styropianu ;)

    chrzanu farba na styropianie schnie dłużej, prawdopodobnie dlatego, że styropian nie chłonie wilgoci!

    Pozdrawiam!!

  7. #7

    Re: Terra ze....styropianu ;)

    Dokładnie tak... Styropian nie chłonie wody i tu problem, wystarczy położyć na niego cieniutka warstwę gipsu i będzie dobrze. Tak nawiasem robię tarra dl geka i wystrój ze steropianu i gipsu, jeśli będą chętni to zamieszcze fotki.

    Pozdrawiam Dominos

  8. #8
    dr Robert
    Guest

    Re: Terra ze....styropianu ;)

    Pomysł dobry, ale tylko na giełdę, bo jest to terrarium bardzo lekkie. To niestety jedyna jego zaleta. Nie chciałbym mieć terrarium które będzie się z czasem kruszyć. Warto pamiętać o wentylacji, bowiem nie przepuszcza powietrza ani wody. Dobrze trzyma ciepło co nie zawsze jest zaletą. O estetyce nie wspomnę, pod tym względem porównywalne z OSB.


  9. #9

    Re: Terra ze....styropianu ;)

    zamiesc fotki:P zawsze sie przydadza

  10. #10

    Re: Terra ze....styropianu ;)

    IMHO przekombinowane i to zdrowo.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •