Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Zółw czerwonolicy - chyba zdechł ;(

  1. #1
    mafia4
    Guest

    Zółw czerwonolicy - chyba zdechł ;(

    Witam właśnie wszedłem do domu i zauważyłem, że mój kochany żółwik się nie rusza z początku myślałem, że wpadł w sen zimowy (łudziłem się bo zimą nic nie je), ale trochę nim poruszałem i nic, bezwładny. Troszkę ostatnio kichał, ale w sumie od niedawna więc nie wiem czy to mogło być przyczyną - a może on jednak śpi ale to chyba nie możliwe bo ma ciepło! no nic czekam na jakąś rade i co ja źle zrobiłem???

  2. #2

    Re: Zółw czerwonolicy - chyba zdechł ;(

    a jakie miał warunki?

  3. #3

    Re: Zółw czerwonolicy - chyba zdechł ;(

    Zanurz go we wodzie, szturchaj go, albo niewiem co, albo leć szybko do weterynarza!


  4. #4
    mafia4
    Guest

    Re:Zółw czerwonolicy - chyba zdechł ;(

    Ogólnie dobre, no moze poza dietka ktora była uboga w warzywa (chciał jeść tylko mięsko), ale ostatnio nic nie jadl - jak to zimą

  5. #5
    mafia4
    Guest

    Re: Zółw czerwonolicy - chyba zdechł ;(

    już chyba na weterynarza za pozno bo lezy pod woda w umywalce, szturcham go i to mocno i nic wiec na 100% zdechl, kurcze wielka szkoda

  6. #6

    Re: Zółw czerwonolicy - chyba zdechł ;(

    Współczucia ;( no to zrób mu masarz brzucha, mocny! To jest reanimacja ręczna, pomaga! Albo pstryknij go w pysczek!


  7. #7

    Re: Zółw czerwonolicy - chyba zdechł ;(

    jakim mięsie? wieprzowym?

  8. #8
    mafia4
    Guest

    Re: Zółw czerwonolicy - chyba zdechł ;(

    pstryczka juz dostal nie jednego, niestety a na jakim miesie to na piersi z kurczaka głównie moze i dostal raz czy dwa cos od swinki wiec to raczej nie to (a wlasciwie to czemu nie moze tego jesc?) - chyba sie przeziebil

  9. #9
    mafia4
    Guest

    Re: Zółw czerwonolicy - chyba zdechł ;(

    juz wiem znalazlem w necie choroby zółwi, jednak moja wina niestety brak wit. A

  10. #10

    Re: Zółw czerwonolicy - chyba zdechł ;(

    i zła dieta-mięso tylko od czasu do szasu,głównie dla chorych żółwi,NIGDY wieprzowina...myśle że ta dieta też miała udział w śmierci żółwika ;( współczuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •