Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: nowy gatunek żółwia???

  1. #1

    nowy gatunek żółwia???

    Jak w temacie, byłem na spacerze bo ciepło się zrobiło i znalazłem na skraju polany żółwia. Na szczęście miałem aparat ze sobą i zdążyłem mu zrobić fotkę nim dał susa w do rowu melioracyjnego. Bardzo szybki był i nie przypominał żadnego z znanych mi gatunków. Może ktoś z was wie co to za gatunek?


  2. #2

    Re: nowy gatunek żółwia???

    Dowcipnić się znalazł... <lol>


  3. #3
    Wiolqa
    Guest

    Re: nowy gatunek żółwia???

    hahaha... Bardzo smieszne... wiesz :/ Podjarałes sie że masz zabawke? :| nie obraź sie, ale dziwak z ciebie

  4. #4

    Re: nowy gatunek żółwia???

    to zdecydowanie jest żółw ninja, bardzo groźne, należy zachować szczególną uwagę, zwłąszcza przy karmieniu, mogą odgryść całą rękę, nie występują w polsce <lol2>

  5. #5

    Re: nowy gatunek żółwia???

    Moim zdaniem to żółw z rodzaju: speedy gonzales niepospolitus
    PS. Dobry żart:]


  6. #6

    Re: nowy gatunek żółwia???

    hehe a ja myśle że to jakiś irakijczykus pospolitus uwaga na te torpedki !!

  7. #7

    Re: nowy gatunek żółwia???

    rzeczywiscie, masz szczęscie że zólw uciekł zamiast pokasać Cie. Kiedys widzialem jak te zólwie zabijają dorosłego konia i to nie jest żart. Uważajcie na ten gatunek


  8. #8

    Re: nowy gatunek żółwia???

    Super; dzieki za przedni ubaw.

    Naprawde dobre


  9. #9

    Re: nowy gatunek żółwia???

    No krist ciekawy gatunek udalo ci sie sfotografowac.Moim zdaniem jest to jakis przybysz z obcej planety.Mysle nawet,ze pochodzi on z planety Melmag i przylecial do nas razem z Alfem.
    Tak naprawde to zainteresowales mnie swoim postem i bylem bardzo ciekawy co to za gatunek.

  10. #10

    Re: nowy gatunek żółwia???

    Jak dla mnie jest to specialny gatunek zółwia wychodowanego przez niemcy podczas 2 wojny światowej do zatapiania statków )))))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •