Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Galeria Helmuta

  1. #1

    Galeria Helmuta

    Serdecznie zapraszam na stronke http://strony.aster.pl/andriusza/ Prosze o informacje jak dziala galeria z Waszymi przegladarkami. Z gory dzieki. Pozdrawiam.

  2. #2

    Re: Galeria Helmuta

    mam Internet Explorer i stronka chodzi świetnie, zdjęcia się wyświetlają. Gratuluję wspaniałego akwa, naprawdę jest na co popatrzeć żółwik też fajny, wygląda na zdrowego i szczęśliweko kurcze jak to szybko urosło... :P. A tak wogóle to z kąd masz żęsę wodną? ze stawku czy może jest w zoologikach? Ja przyniosłam mojemu troche ze stawku ale zjadł już wszystko, a ty masz taki śliczny dywanik zielony

  3. #3

    Re: Galeria Helmuta

    ja uzywam Mozille i tez chodzi ok, fajny zołwik, najbardziej podobaja mi sie zdjecia sprzed roku i aktualne, mozna porownac ile urosł przez ten czas


  4. #4

    Re: Galeria Helmuta

    w operze wszystko ok. piekna gadzina... terra tez niczego sobie... ja ty to robisz ze on ci tam nic nie poprzestawia. ??


  5. #5

    Re: Galeria Helmuta

    Gad piekny i dokładnei widać jak urusł

  6. #6

    Re: Galeria Helmuta

    Brawo brawo. Ładne fotki.


  7. #7

    Re: Galeria Helmuta

    Naprawdem podziwiam


  8. #8

    Re: Galeria Helmuta

    Śliczne zdjęcia i żółwik ładnie urusł Akwa bardzo mi sie podoba. Na ostatnich żółw fajnie pozował do zdjęcia. Mój ucieka jak tylko zobaczy aparat...=(


  9. #9

    Re: Galeria Helmuta

    bardzo fajna stronka i ładna gadzina
    Czekamy na następne fotki


  10. #10

    Re: Galeria Helmuta

    Dziekuje wszystkim za mile slowo. Moblizuje mnie to jeszcze bardziej do szybszej realizacji docelowego zbiornika, ktore widac u Jojka na stronie w mojej galerii. Bedzie taaaakie pole do popisu. Pozdrawiam wszystkich.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •