Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: gdzie znajdę żółwia greckiego

  1. #1

    gdzie znajdę żółwia greckiego

    Czytalem ogloszenia w "sprzedam " ,dalem ogloszenie w "kupię" , ale chyba nikt teraz nie sprzedaje żółwi greckich . Nie wie ktoś gdzie mozna znalesc niedrogo? najlepiej śląsk albo Kraków

  2. #2

    Re: gdzie znajdę żółwia greckiego

    niedaleko mnie jest sklep i jest tam do sprzedania żółw stepowy...


  3. #3

    Re: gdzie znajdę żółwia greckiego

    rozmonażanie żółwi lądowych nie należy do rzeczy łatwych, lecz sa przypadki gdzie sie to udało <jeszcze raz gratuluj mlodych stepowych>. MAlo kto decyduje sie na sprzedaz swojego zołwia wiec najlepiej bedzie jak pojdziesz do dobrego sklepu i tam poszukasz jakiegoś malucha. Ja za swojego greka placilem 200. Mysle ze znajdziesz cos w przedziale 170-250 co cie usatysfakconuje. Mysle ze trafic okazje z zakupem zólwia lądowego <tanio> jest raczej trudne. Powodzenia


  4. #4

    Re: gdzie znajdę żółwia greckiego

    niemal w każdym sklepie dostaniesz tego żółwia (oczywiście zoologicznym :P )

  5. #5

    Re: gdzie znajdę żółwia greckiego

    myslalem ze ktos mi tu powie gdzie dostane go w rozsądnych cenach (do 150) , przeciez nie bede przeplacal w zoologicznym , juz wole poczekac na Prage skoro zaden Polak nie chce zarobic

  6. #6

    Re: gdzie znajdę żółwia greckiego

    za 150 to dostaniesz żółwia w agonii na bazarku u ruskich :]

  7. #7

    Re: gdzie znajdę żółwia greckiego

    Na giełdzie w Świętochłowicach były greckie od, o ilę sie nie mylę, 150 za malucha do 220 za wyrosnięta samicę. Pozdrawiam!!!

  8. #8
    foczka81
    Guest

    Re: gdzie znajdę żółwia greckiego

    w zeszły wtorek były po 120 żółwiki greckie 6-8cm (bez papierków:/) na giełdzie zoologicznej na balickiej w Krakowie od 16-18 wstęp 5zł. pzdr w dobrej kondycji


  9. #9

    Re: gdzie znajdę żółwia greckiego

    W Bielsku w budynku sklepu Auchan jest zoologiczny i są tam.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •