Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Mój żółw nic nie je!

  1. #1

    Mój żółw nic nie je!

    pomocy zolw stepowy mi nic nie je powiedzcie jak temu zapobiec

  2. #2

    Re: Mój żółw nic nie je!

    dalem mu juz jablko , salata , i koniczyne a skutki zadne


  3. #3

    Re: Mój żółw nic nie je!

    Salate ogranicz do minimum albo nie dawaj wcale.Przynajmniej tak sie zaleca zolwiom wodnym ale stepowcom tez chyba szkodzi.A co do tego nie jedzenia to nie wiem :PA od kiedy go masz bo przez pierwsze kilka dni jak jest u ciebie to moze nie jesc ze stresu.Zreszta ja tam sam mam zolwia od piatku (tyle ze wodnego) wiec jeszcze doswiadczenia nie mam nawet malutkiego :P


  4. #4
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: Mój żółw nic nie je!

    Wyraz "sałata" skreśl i zapomnij. Piszesz, że nie je i nic więcej. Przyczyn anoreksji jest wiele - od środowiskowych po zakaźne. Podaj proszę więcej szczegółów. Jak go "trzymasz", opisz terrarium, od kiedy go masz itp.


  5. #5

    Re: Mój żółw nic nie je!

    I koniecznie obejżyj kał żółwia ! Może mieć robaki :/


  6. #6
    Joanna J.
    Guest

    Re: Mój żółw nic nie je!

    Czy żółw ma właściwą temp.? Sprawdz czy w kale nie widać "robaczków". A może po prostu masz wybrednego żółwia, spróbuj różnych rzeczy może w końcu trafisz na coś co on lubi. Powodzenia


  7. #7

    Re: Mój żółw nic nie je!

    Niestety mowicie ze ma robaki moze tak ale on jeszcze nie nie zrobil kalu i dawalem mu s koniczyna jablko ananas i nic jedynie troszke nadgryzl truskawke .


  8. #8

    Re: Mój żółw nic nie je!

    Mam go juz 6 dni i w terrarium ma na dnie piasek. Dodatkowo stary hodowca byl z nim u weterynarza i operowali mu dziubek , oraz ma zarosniete dziurki w nosie.


  9. #9

    Re: Mój żółw nic nie je!

    hehe truskawke nadgryzł bo byla odemnie :] ten żółw jest w stanie okropnym :/ nie znam sie zbyt na zolwiach ale szkoda mi go jest jak na niego patrze widze go bardzo czesto bo jestem niedalekim sąsiadem wiem tyle ze miala go taka rodzinka co troche go farba pomalowali potem go dali innej byl on jeszcze zdrowy wtedy ale poprzedni hodowca trzymał go w kartonie bez zadnego podloza i co mi wiadomo byl karmiony tylko sałata :/ teraz dostał sie w dobre rece i ja i kolega probujemy mu pomoc

  10. #10
    ewelyna
    Guest

    Re: Mój żółw nic nie je!

    mój tez nie chciał. albo mu tominie albonasilekarm.dajmu chleb z mlekiem zje napewno.namocz chleb wmleku


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •