Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Mój żółw nic nie je!

  1. #11

    Re: Mój żółw nic nie je!

    EWELYNA:
    Chleb w mleku to lepiej sama zjedz - dla Ciebie to dobre bedzie, a zolw sama szkode bedzie mial z tego.

    RAMBOS:
    Proponuje zielenine!!! Wyrzuc salate i wszystkie owoce: jablko, ananasa i truskawki. Wymien piasek na kore. Napisz coso temperaturze - jaka, jaki zakres, jaka lampka, jakie terra, ile czasu siweci lampka itd

    Poczytaj starsze posty.

    Lepiej idz do weta, ale takiego co to zna sie na gadach (mozna sie dowiedziec w dziale o wetach - zapytaj kto jest z Twojego miasta). Nie ma sie co zastanawiac.

    Mam nadzieje, ze zdajesz sobie sprawe, ze jesli zolw byl dlugo trzymany w zlych warunkach, to mozesz mu juz nie pomoc.

    Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego zolwia. Daj znac czy sa jakies zmiany...


  2. #12
    ewelyna
    Guest

    Re: Mój żółw nic nie je!

    (............cenzura.......) weterynarz mi to doradził. amójżółwbardzo chętnie je chelb z mlekiem.a ja nie pije mleka.


  3. #13

    Re: Mój żółw nic nie je!

    Myślę, że są zasady dyskutowania na tym forum. Pomijając zupełnie szkodliwe porady jeśli ktoś nie umie posługiwać się językiem to może powinien zniknąć z forum...


  4. #14

    Re: Mój żółw nic nie je!

    To ze ci weterynarz tak doradzil to nie znaczy ze tak jest dobrze nie opieraj sie tylko na opinii/radach jednego czlowieka nie kazdy wie wszystko skoro masz dostep do internetu poszukaj czegos na temat swojego gatunku zolwia.I to ze je chetnie nie znaczy ze jest dla niego odpowiednie ile osob objada sie chipsami i innego rodzaju kalorycznymi rzeczami bo sa one smaczne a potem sa tego widoczne skutki:m.in problemy z nadwaga(bez obrazy dla nikogo).A twoj sposob wyrazania sie swiadczy tylko o tobie...


  5. #15

    ostrzeżenie

    Ewelyna, ostrzegam - licz się ze słowami. Nie chcemy tutaj "takich" dyskutantów.


  6. #16
    ewelyna
    Guest

    Re: Mój żółw nic nie je!

    "można podawać pokarmy zastępcze: chleb moczony w mleku,"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •