Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: skonczone

  1. #1

    skonczone

    zdjecie mojego nowego terrarium dla żółwia greckiego.
    plan ogólny
    wymiary to 130 cm dl 85 szer i 60 wys


    pozdrawiam

  2. #2

    Re: skonczone plan ogolny cd

    drugie zdjecie z rzutem ogolnym na terrarium

  3. #3

    Re: lewa sciana

    sciany sa wykonane z przyklejanego kwarcytu kolorowego. szceliny wypelnione sa zaprawa klejowa atlas zmieszana z pigmentem.

  4. #4

    Re: prawa sciana

    jak na zdjeciu

  5. #5

    Re: pietro

    jak widac w terraium znajduje sie pietro na ktore moze sie wspinac żółw, zdecydowałem się na nie gdyż uwielbiał wspinać się na swój domek. nie pomyliłem się gdyż cały czas uprawia wspinaczke.
    niestety musze zabezpieczyć K2 gdyż żółw ma tendencje do skoków, ale już mam plan jak to wykonać

  6. #6

    Re: skonczone

    mam taki sam krzyzyk z panem jezusem . no terra caliem spoko ale sciana z tych kamienii mi troche nie pasuje chyba je w markecie kupiles bo troche malo naturalnie wygladaja powiem ci ze mialem takie w lazience


  7. #7

    Re: skonczone

    nieznajomość materiałów i technik budowy zwale na twój młody wiek. musze przyznać że miałeś ładne ściany w łazience

    pozdrawiam

  8. #8

    Re: skonczone

    A mi sie podoba i widze,ze Twoj zolwik biedzie miec sporo miejsca na baraszkowanie.a co uzyles jako podloza,bo nie widze?To ze nasze greki(tez mam) sa alpinistami to fakt i uwielbiaja sie pionizowac na kamykach i innych scianach a potem pikuja w dol!Fakt musisz zabezpieczyc polke aby gadzinka krzywdy sobie nie zrobila.Kolorystyka taka jak powinna byc-brazowo-zielona zblizona do naturalnego
    srodowiska.Jest fajnie, gratuluje!


  9. #9

    Re: skonczone

    ja rowniez gratuluje

  10. #10

    Re: skonczone

    Bardzo ładne terra widze ze sie napracowałeś. Lepiej zabezpiecz ten podeścik:]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •