Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Masakra żółwi przez gówniaży

  1. #1

    Masakra żółwi przez gówniaży

    Ile jest szokujących zdięć w internecie w których żółwie są wyskrobane przez 14 letnich debili!!! Nożykiem manipulują w żywej części tkanki żółwia!!! Ciekawe jak by się ci gówniaże czuli gdybym ich skrobał nożykiem? Proponuję rozmowę na GG mój numer to 7445765 UWAGA: Jeżeli jestem niedostępny to wysyłajcie do mnie wiadomości. Odpiszę na pewno. Można się ze mną komunikować za pomocą komórki. Mój numer: 694672220.


    Kuba Szczęsny


  2. #2

    Re: Masakra żółwi przez gówniaży

    to by była zaiste bardzo interesująca konwersacja


  3. #3

    Re: Masakra żółwi przez gówniaży

    Usunęłam drugi Twój post na ten temat. Najlepiej kontynuować dany wątek w tym samym poście.

    Pozdrawiam
    Natalia


  4. #4

    Re: Masakra żółwi przez gówniaży

    to jest okropne... jakies dzieciaki nie dojrzale tylko tak postepuja..

  5. #5
    Natala C
    Guest

    Re: Masakra żółwi przez gówniaży

    Z taką sytuacją w mojej okolicy się jeszcze nie spotkałam, za to inne zwierzęta są często torturowane. Naszczęście Natalia czuwa! Już nie raz ratowałam inne męczone przez bachory zwierzęta. A tych gówniarzy o których wspomniałeś to bym powiesiła za kostki na drzewie i kawałek po kawałeczku bym im wyskrobywała skórę, tak samo jak oni tym biednym żółwią, ciekawe jak by oni się czuli? Tak nie zachowują się normalni ludzie, tylko jacyś niedojżali, mający poważne problemy psychiczne, despoci!(chciałam napisać coś innego, ale nie chcę klnąć). Takie zachowanie często jest wynikiem ich problemów w domu, lub poważnych urazów, jakie zaznali w czasie wczesnego dzieciństwa. Niestety często takimi chorymi rozrywkami zarażają inne, wydawałoby się normalne dzieciaki. Szkoda, że polskie prawo w takich sytuacjach jest bezradne Przydałaby się jakaś zwierzęca policja, zupełnie tak jak na Animal Planet.

  6. #6

    Re: Masakra żółwi przez gówniaży

    polskie prawo nie jest bezradne, tylko polska policja ma to w dupie poobnie jak większość społeczeństwa.... bo gdyby ktoś takie rzeczy zglaszał an policje to moze by się tym i zajęli.


  7. #7
    kapytan
    Guest

    Re: Masakra żółwi przez gówniaży

    jak tak można.trzeba być bez serca

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •