Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Szczecińskie sklepy zoologiczne

  1. #1
    Natala C
    Guest

    Szczecińskie sklepy zoologiczne

    To, że kupie sobie nowego żółwika zostało już postanowione. Zastanawiam się tylko jakiego? Mam, 2 czerwonolice, dlatego postanowiłam kupić jakiś inny wodny gatunek. Poważnie się zastanawiam nad ostrogrzbietym, w końcu ma podobne wymagania co moje inne gadzinki. Czy w szczecinie sprzedają tylko żółwie czerwonolice i ostrogrzbiete? Może znacie jakiś sklep zoologiczny na terenie tego miasta w którym są jeszcze inne wodne odmiany? Np. malowane, lub hieroglify? Jeśli nie ma to prosiłabym o podanie mi lokalizacji sklepu w którym prawdopodobieństwo, że kupie zdrowego żółwika ostrogrzbietego jest duże. Bo jak narazie ostrogrzbietego widziałam tylko w sklepiku w Carrefourze, a tam nie owijajmy w bawełne zdrowych żółwików jest bardzo mało, nie dbają o nie. (kiedyś przez 3 dni w tamtejszym akwarium leżał martwy żółwik!O_O

  2. #2

    Re: Szczecińskie sklepy zoologiczne

    no nie wiem u mnie w Olsztynie to bardzo dużo jest w sklepach żółwi malowanych, więc może i u ciebie gdzieś będą

  3. #3

    Re: Szczecińskie sklepy zoologiczne

    czesc ja tez hoduję żółwia czerwonolicego i jestem ze szczecina. widzialem ostrogrzbiete takze w galaxy i w king cross czy jakos tak

  4. #4
    Natala C
    Guest

    Re: Szczecińskie sklepy zoologiczne

    King cross? to brzmi jak stacja metra w londynie. a gdzie to jest?


  5. #5

    Re: Szczecińskie sklepy zoologiczne

    heh king cross to dawna nazwa butikowej czesci geanta na gumiencach, tego obok castoramy

  6. #6
    Natala C
    Guest

    Re: Szczecińskie sklepy zoologiczne

    Gumieńce? kiedy ja tam ostatnio byłam? 3? 4 lata temu? ale będę musiala się przejść. Szkoda, że to tak daleko


  7. #7

    Re: Szczecińskie sklepy zoologiczne

    nie gwarantuje ze bedą :-) pozatym wydaje mi sie ze mozna u sprzedawcow zamowic zolwika

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •