Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: lilia

  1. #1

    lilia

    Witam! Mam pytanko czy czerwonolicemu nie zaszkodzą liście lilii wodnej? Kiedys juz mial je w akwarium tylko ze ich nie jadl. Teraz najwyraźniej mu smakuja Pozdrawiam.

  2. #2
    Natala C
    Guest

    Re: lilia

    z tego co słyszałam to żółwie je wręcz uwielbiają i wielu akwarystów im je podaje. a z kąd jej masz, bo ja szukam i nigdzie nie mogę ich znaleźć?


  3. #3

    Re: lilia

    lilia wodna jest np u mnie w szczecinie w carefour w zoologicznym :-)

  4. #4

    Re: lilia

    Mozna je spotakac w czystych stawach. Moja akurat rosła na Dolinie Trzech Stawów w Katowicach.

  5. #5
    _tosiek_
    Guest

    Re: lilia

    ludzie amój żółw nie jje zieloninki. dawałem mu tylko suche jedzenie (nie krzyczcie ) a teraz daje mu moczarke itp. to nie je! co robić?


  6. #6

    Re: lilia

    to w katowicch cos rosnie ??
    maly dowcip oczywiscie...


  7. #7

    Re: lilia

    a na którym stawie? chociaż jestem tam dosyć cząsto to jakoś lilie umknęły mojej uwadze.... musze szerzej otworzyć oczy.... ;-)


  8. #8

    Re: lilia

    Poszukaj takich malych stawikow cale pokryte sa liscmi

  9. #9

    Re: lilia

    W stawikach to rośnie grążel żółty, a "lilia wodna" to grzybienie białe, które są pod ochroną. Odpowiedź brzmi: absolutnie nie może! Nie wiem co podają akwaryści, ale na pewno nie rośliny o kilkumetrowych liściach, bo tych w akwariach nie da się uprawiać, Są miniaturowe grzybienie, ale to jedne z najdroższych roślin do oczek wodnych, mało kto da je żółwiowi. W akwariach dla odmiany uprawia się lotosy tygrysie (też kosztowne). Zanim więc dojdziecie do ustaleń czy można, ustalcie o czym rozmawiacie - wszystkie te rośliny bywają nazywane "liliami wodnymi" w dodatku w różnych częściach kraju stosuje się inne nazwy.

  10. #10

    Re: lilia

    jak mojemu zolwiowi nie dawalem granulowanego pokarmu to jadl rosliny okrutnie. teraz podaje jakies granulaty bogate w to i owo i juz nie je roslin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •