Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: ła! Gryzie!!!

  1. #1

    ła! Gryzie!!!

    Czemu ten głupek mnie gryzie? Mój żół Flopsik ( Mój nick pochodzi od jego imienia ) poluje na domowników!!! Nie można podejść bo atakuje palce! odbiło mu?


  2. #2

    Re: ła! Gryzie!!!

    Bo taka jego natura?
    Nie wiem czemu ma sluzyc ten post...

  3. #3

    Re: ła! Gryzie!!!

    Co zrobić żeby nie łapał! Z niego robi się terrorysta!!!

  4. #4
    kapytan
    Guest

    Re: ła! Gryzie!!!

    mój ma to samo! atakuje skarpetki i gołe stopy. jakiś narwany jest! a twój to samiec? bo mój tak.może dlatego. i psa ciągle goni i gryzie.

  5. #5
    MataManX
    Guest

    Re: ła! Gryzie!!!

    Każdy będzie gryzł i zawsze jak bedzie cię postrzegał jako zagrożenie albo pokarm. tego nie zmienisz. chyba że po latach nie będzie reagował np. mój nie graguje jak coś robie u niego w akwarium i nie atakuje.


  6. #6

    Re: ła! Gryzie!!!

    Zależy w jakiej sytuacji gryzie. W terrarium kojarzy zbliżającą się rękę z pokarmem. Wzięty do ręki panicznie się boi i broni się, tak samo na spacerze po dywanie, który dla żólwi ozdobnych jest raczej stresem, niż przyjemnością.


  7. #7

    Re: ła! Gryzie!!!

    a 15cm ozdobny zolwik (taki jak moj) mocno moze ugryzc? bo brany do rąk i wycierany probuje ale jak narazie bezskutecznie

  8. #8

    Re: ła! Gryzie!!!

    moze...zalezy jeszcze gdzie ugryzie... mnie ostatnio zolwiczka do krwi ugryzla

  9. #9

    Re: ła! Gryzie!!!

    mój też gryzie i jest samcem (szczególnie stopy i palce!!) a dzieje sie tak poniewaz zolwie sa dalekowidzami i z bliska widza bardzo slabo. skóra ma kolor jakby żółtawy (a z resztą sami wiecie) i poprostu myślą ze to jedzenie!! ( jedzenie dla wodnych ma podobny kolor ) nie wiem jak temu zapobiec, moze wiecej jedzenia? a ten Twój żółw to jaki to gatunek?


  10. #10
    kapytan
    Guest

    Re: ła! Gryzie!!!

    a myslalem ze to krotkowidze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •