Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: ła! Gryzie!!!

  1. #21

    Re: ła! Gryzie!!!

    Ja nie myśle że żółwie to maskotki. Chowam go w akwa o wymiarach 30x30 cm a on ma 8 cm. wysokość to 8,5 i potrafi z niego wyjść. Wtedy poluje na okolicznych domowników i nie bardzo daje sie podnieść. Kupie mu nowe akwa. myśle ze to wystarczy.


  2. #22
    MataManX
    Guest

    Re: ła! Gryzie!!!

    Wystarczyło by żebyś poczytał i pomyślał o tym zanim go kupiłeś


  3. #23

    Re: ła! Gryzie!!!

    Manta, myśle że przesadzasz ze swoim zacietrzewieniem w wyrażaniu opinii. A nie sądzisz, że lubią dotyk ciepłego palca? Że czują sie wtedy bezpiecznie? To samo obserwuję podczas spacerów na trawie.

  4. #24
    MataManX
    Guest

    Re: ła! Gryzie!!!

    Swoje zdanie mam i jego nie zmienie. POZATYM CZYTAJ DOKŁĄDNIE NICK


  5. #25
    Natala C
    Guest

    Re: ła! Gryzie!!!

    Bezpieczne? No tak, coś ciepłego je pyrga i co ma sobie taka gadzinka pomyśleć? Albo coś ją zaraz zje, czyli trzeba natychmiast uciekać do wody, lub gryźć wszystko co się rusza. Albo ta wielka nieowłosiona małpa znowu przylazła, lecz tym razem bez jedzenia i obmacuje mnie w czasie, gdy ja sobie spokojnie drzemam na "słoneczku", dobra już zdążyłem się do tego przyzwyczaić i wiem, że to coś nie chce mnie zjeść. Ale poco mi przeszkadza?! Czy w dzisiejszych czasach nie można się w spokoju opalać na swojej prywatnej wyspie?- proszę, jak twoja gadzina lubi głaskanie po szyji


  6. #26
    Mateusz Paciorek
    Guest

    Re: ła! Gryzie!!!

    Ja mam samca który ma 5 lat i jak włożysz palca do wody to odrazu atakuje

  7. #27

    Re: ła! Gryzie!!!

    Rzuc w niego truskawka.


  8. #28

    Re: ła! Gryzie!!!

    nic nie da!!! nie jedzą truskawek....;-)


  9. #29
    Nefra
    Guest

    Re: ła! Gryzie!!!

    Ja mam dwa żółwie stepowe: samca i samicę. Lato spędzają w ogrodzie . Samica jest łagodna i pokojowo nastawiona do świata - ma ponad 30 lat. Samiec zaś ma obłęd w oczkach i gryzie każdego człowieka po gołym. Nie wiem czy to kwestia wzroku, bo gdy mam pantofelki z jasnej skórki podobne do gołej stopy , przygląda sie wnikliwie i rąbie obok pantofla w stopę. Więc chyba dokładnie odróznia. Strach chodzić po ogrodzie, bo widząc kogoś z domowników pędzi galopem. Psów nie rusza. A jak tylko zbliżyć się do niego od razu straszy:staje na przednich łapkach i robi dziwne ruchy...oczywiście z otwartą paszczą przygotowaną do gryzienia. Obawiam się że taka jego natura i nic tego nie zmieni.
    Gdy jest w terra po prostu musimy bardzo uważać, gdy musimy tam wkładać rękę, bo galopuje od razu z otwartą paszczą.


  10. #30
    Natala C
    Guest

    Re: ła! Gryzie!!!

    Może i nie mam żółwi lądowych w domu, ale podobne zachowanie widziałam w telewizji. Dwa żólwie biły się o samice, wtedy właśnie biegły na siebie z szeroko otwartymi paszczami i siłowały się niczym zapaśnicy sumo. Wydaje mi się, że twój żółw uważa domowników za inne próbujące pokryć jego samicę żólwie, dlatego próbuje was przegonić. Przynajmniej jest u ciebie wesoło


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •