Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: rojnik i uprawa hydroponika

  1. #1

    rojnik i uprawa hydroponika

    co sadzicie o uprawie tej roslinki? o to ze lubi gory i niezbyt wode to sie nei martwie bo sam choduje kaktust w mojej uprawie hydroponicznej ) tylkko nei wiem czy nie jest trujacy i nei zrobi moim żółwiom krzywdy

  2. #2

    Re: rojnik i uprawa hydroponika

    kaktus to chyba nie najlepszy pomysł..... zastanawiam się po jakim czasie zacznie gnić...


  3. #3

    Re: rojnik i uprawa hydroponika

    jak na razie ma 3 tygodnie i wyglada bardzo ładnie jakis bardziej zielony sie zrobił.
    a teraz postanowiłem rozbudowac moja hodowle i chciałem dac rojnika ale boje sie zeny niebyl trujacy.

  4. #4

    Re: rojnik i uprawa hydroponika

    Do uprawy hydroponicznej to teoretycznie każda roślina się nadaje. Jako filtr hydroponiczny to już mniej, bo tu najlepsze są rośliny szybko rosnące - czyli zużywające dużo materiału.


  5. #5

    Re: rojnik i uprawa hydroponika

    czyli rojnik sie nada jutro biore sie za powiekszenie uprawy.

  6. #6

    Re: rojnik i uprawa hydroponika

    Co do wydostawania się trucizny do wody to nie wiem, wydaje mi się że nie powinno się nic wydostawać o ile rośliny nie są uszkodzone i samych roślin żółw nie sięgnie, ale skoro jednak istnieje potencjalne ryzyko dostania się soków rośliny do wody to może lepiej nie ryzykować.

    Moja poprzednia wypowiedź dotyczyła obaw Krista o gnicie, ale to tylko kwestia dobrania odpowiednio niskiego poziomu wody i pozostałych warunków klimatycznych.


  7. #7
    Natala C
    Guest

    Re: rojnik i uprawa hydroponika

    Mam pytanko. Czy do uprawy hydroponicznej nadaje się tz. drzewko szczęścia? Rośnie dość szybko, ale czy nie jest trujące i czy z powodu nadmiaru wody nie zacznie gnić? Planuje założenie takiego "filtra" ale nie wiem które rośliny by się nadawały.


  8. #8

    Re: rojnik i uprawa hydroponika

    gnic nie powinno ja hoduje kaktusy i nie gniją ale czy trujace to nei wiem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •