Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: To sie w głowie nie mieści

  1. #1

    To sie w głowie nie mieści

    Wczoraj 1.08.05 pojechałem z kumplami do skateparku oddalonego o jakieś 16km od mojego domu, ale to niewazne. Ja oczywiscie bez sprzetu (myślałem ze dualówka bedzie za duża ale dzisiaj pojade z rowerkiem. Uwage moja i mojego kumpla zwróciło zachowanie kilku małolatów otóż bawili sie oni jakimiś "piłkami" tak to wyglądało z daleka, rzucali sie nimi rzucali je z rampy i o ziemie jak to sie zwykle z piłką robi. Podjechaliśmy więc i zauważyłem ze owe piłki żyją i są to w dodatku 3 żółwie stepowe na początku chciałem wziąśc deske mojego kumpla i zajebać tym kolesiom po ryjach, ale skończyło sie na tym ze dałem im 6zł i trzy żółwie były już moje obtłuczone odwodnione i słabe zaniosłem je szybko do weterynarza. Teraz sa u mnie i czują sie lepiej 1 najbardziej obtłuczony cały czas je, narazie sa w kartonie który wyłożony jest papierem toaletowym ale dzisiaj kupie im akwarium i odpowiednio urządze. Dzisiaj kolejna wizyty u weta mam nadzieje ze pomoże


  2. #2

    Re: To sie w głowie nie mieści

    a bylo gnojom jaj pourywac... gratuluje opanowania ja bym ich pozabijal...


  3. #3

    Re: To sie w głowie nie mieści

    Najważniejsze ze zółwie jedzą moze coś z tego będzie ale są w stanie tragicznym jutro wizyta u weta mam nadzieje ze coś da.


  4. #4
    Iwka
    Guest

    Re: To sie w głowie nie mieści

    Trzymam kciuki i oby doszły do siebie po tak okropnych rzeczach. A tych gówniarzy pasowałoby tak samo potraktować, tylko trochę z większej wysokości...


  5. #5

    Re: To sie w głowie nie mieści

    ja bym skopała gówniarzy na amen.


  6. #6

    Re: To sie w głowie nie mieści

    Potworność.
    Ale i tak miały szczęście w nieszczęściu. Pozdrowienia dla żółwi!

    Agnieszka

  7. #7

    Re: To sie w głowie nie mieści

    Żółwie miały szczęście w nieszczęściu. Ale teraz poczytaj sobie o stepowcach na forum, bo pdobno są jednymi z bardziej wymagających w hodowli. I akwarium się dla nich nie nadaje, one potrzebują terrarium zupełnie innego typu.

  8. #8

    Re: To sie w głowie nie mieści

    Ale te dzieciaki to głupie sA. pierw taka kase wydały na stepowce a potem je męczylii. ehh szkoda gadac

  9. #9

    Re: To sie w głowie nie mieści

    A ile te dzieciaki miały lat?
    Mogłes im poprostu wziąć te żółwie nie dawac im za nie kasy!


  10. #10

    Re: To sie w głowie nie mieści

    Zamiast akwarium sklej im możliwie duże terrarium z OSB (w kształcie dużej skrzynki, szuflady, np. 120x60 i wysokości 30-40 cm lub większe jak masz warunki), wyjdzie taniej i lepiej się sprawdza.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •