Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: jakie ryby

  1. #1

    jakie ryby

    Jakimi rybami mozna karmić żółwie czerwonolice i żółwiaka chińskiego ?

  2. #2

    Re: jakie ryby

    np. gupiki

  3. #3
    Łukasz Czura
    Guest

    Re: jakie ryby

    Najzdrowsze i najpewniejsze słodkowodne, dlatego że na takie polują w naturze...


  4. #4

    Re: jakie ryby

    mieczyki, neonki, gupiki i takie tam :P


  5. #5

    Re: jakie ryby

    to dosyć drogie jedzonko chcesz im zaserwować... chyba że ktoś ma włąsną hodowlę... ogólnie to co pływa w naszych rzekach też się nadaje... najlepiej jak rybki będą w całości (razem z wnętrznościami..) choć filetami też niepogardzą....


  6. #6

    Re: jakie ryby

    ehh ja ostatnio dałem zywa rybe zeby zabawe miały ja tez miałem zabawe jak akwa myłem!

  7. #7
    Joanna J.
    Guest

    Re: jakie ryby

    w przypadku ryb z odłowów z naturalnego siedliska narażasz się na sprowadzenie chorób i pasożytów do akwarium i na żółwika. Lepiej znaleźć znajomego który co jakiś czas podżuciłby Ci jakieś żyworódki (gupiki, mieczyki) z własnego akwa.


  8. #8

    Re: jakie ryby

    dojrzaly uółw gupikami czy mieczykami specjalnie się ne najje... Za to ucieszy go 15-centymetrowa płotka albo okonek.

  9. #9

    Re: jakie ryby

    Zgadzam sie z marix-em co do plotek (sa miekie),a dodam od siebie jeszcze karasie - tzw. "zywce"(sa bez miary,lecz twardsze),wiec mozna je podawac mniejsze.

  10. #10

    Re: jakie ryby

    A, jeszcze jedno - płotki (karasie tez) mozna w wielu hipermarketach kupic na wage, na stoiskach rybnych, jako tzw. drobnice. Kosztuje to 4 do 6 zł za kilogram. Interes duzo lepszy niz stynki za 50 zł/kg. Juz 2-letni zółw doprowadziłby właściciela do bankructwa, gdyby jadał tylko stynki...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •