Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Światło.

  1. #1

    Światło.

    Powiedzcie mi kiedy (chodzi mi o godzinę) należy włączać i wyłączać światło żółwiom.Pa pozdrawiam.


  2. #2

    Re: Światło.

    u mnie sie swieci teraz ok 08 do 21


  3. #3

    Re: Światło.

    A u mnie to zależy, czy jest w akwarium czy nie, bo on woli biegać po podłodze i siedzieć w swoich skrytkach

  4. #4

    Re: Światło.

    to zależy od pory roku...no ale najczęsciej cykl 12 godzinny

  5. #5

    Re: Światło.

    a ile w ciągu 12 godzin dziennych wasze zółwie sobie przysypiają - bo mój ostatnio to najchetniej spałby ciągle


  6. #6

    Re: Światło.

    u mnie to zależy.Ostatnio dość dużo przesypia.

  7. #7

    Re: Światło.

    i ile masz zólwi

    i ile to znaczy ostatnoi duzo

    bo juz zaczynam sie o moją zólwicę martwić.Jak ja kupiłam w marcu to wiosną była ożywiona i mało spała wstawała około 10 szła spac o 20 przysyiając sobie czsem w południe jakies 2 h

    a teraz wstaje po 10 albo i jej sie nie chce wygrzebać wiec sobie dalej przysypia - potem wyjdzie łaskawie zje coś - połazi i znowu wraca w legowisko
    Moze potem jeszce wstaje i łazi ale ja jestem w pracy wiec tego nie widzę

    jak jest słoneczny dzien to jest lepiej: wstaje zje łazi ( ma wybieg specjalny na dworku )przyspi troch e dalej połazi - ozywie sie ok 16 połazi z godzinkę moze dwie - czsem cos jeszcze wtrąbi i zagrzebuje sie do snu.

    nie wiem tylko czy to wszystko kwestia pogody czy tego ze czuje sie juz u siebie i ma wszystko w d....
    bo jak ją puszcze po dywanie to łazi i zwiedza
    albo po ogródku moich rodziców - to wtedy zapycha jak maly samochodzik




  8. #8

    Re: Światło.

    w sumie mam 4 zolwie. Wydaje mi sie,ze to normalne.Zolwie maja taki tryb zycia, nie sa calyczas aktywne.Duzo przesypiaja w ciagu dnia...na Sloncu lubw kryjowkach.

  9. #9

    Re: Światło.

    moje żółwie śpią rzadko troszkę w dzień, jak jest już całkiem ciemno to zasypiają i jak już wstaje słońce to już się budzą i łobuzują w akwarium.


  10. #10

    Re: Światło.

    żółwie wodne są np.bardziej aktywne niż lądowe...więc też zależy od gatunku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •