Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: grzałka

  1. #11

    Re: grzałka

    U mnie tez "jeszcze" sie nigdy nic nie stalo ze szklana grzalka,a co do jej wielkosci to polecam wieksza np.250w z termostatem tylko dobrej i sprawdzonej firmy.Przeciez jak nagrzeje wode do odpowiedniej temperatury to sie wylaczy,a plus w tym jest taki,ze nie bedzie ciagle wlaczona i da sobie rade z nagrzaniem wody.Wiem,ze zaraz ktos napisze - "a jak sie zepsuje termostat?" - jasne,ze moze,ale tak samo moze np.peknac akwarium i oby zadna z tych rzeczy nie nastapila.

  2. #12
    djtommi
    Guest

    Re: grzałka

    jak sprzet jest naprawde firmowy np. jager to nie ma sie co bac i mozna brac mocne grzalki.


  3. #13

    Re: grzałka

    kup na allegro, bedzie znacznie taniej niz w sklepie. nawet ceny nowych sprzetów sa tam nizsze. oczywiscei porownaj tez ceny ze sklepowymi bo bywają cwaniacy

  4. #14

    Re: grzałka

    Suma sumarum to wątpie zeby wyszło taniej, nikt nie będzie dopłacać do interesu. Trzeba trafić na dobrego sprzedawcę, a przedewszystkim uczciwego. Kto się obraca na aukcjach allegro wie doskonale...

  5. #15

    Re: grzałka

    ja wiem akurat bo ostatnio kupilem tam sporo sprzetu akwarystycznego i porównuje ceny z cenami sklepowymi u mnie w miescie. oplaca sie

  6. #16

    Re: grzałka

    Popiera przedmowce.
    Kupuje duzo na allegro i to nie tylko sprzet akwar... - jeszcze nie "padlem ofiarom" podlych sprzedawcow.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •