Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Dziwne zjawisko

  1. #1
    Dawid Grams (daniels)
    Guest

    Dziwne zjawisko

    Czy to możliwe żeby w Polsce żyły traszki chińskie ? Bo Kendzierzawiec i ja znaleźliśmy taką jaszczurke na polanie koło bagna. Traszka była pod jakąś tam matą :\ No i potem zaczeliśmy przeglądać ksiąrzke o traszkach i traszka chińska jest strasznie podobna do tej której widzieliśmy


  2. #2
    MataManX
    Guest

    Re: Dziwne zjawisko

    może macie kontakt z jakąś przejściową fazą między formą lądową a wodną naszych traszek poprostu obejrzyj książki jeszcze raz , dotrzyj do większej ilości zdjęć jeśli masz wyślij mi fotki znalezionego zwierzęcia na matizoo@interia.pl. Jesli to jednak traszka chińska to mamy pecha - kolejne zwierze napływowe atakuje nasz kraj (((


  3. #3

    Re: Dziwne zjawisko

    ale pokojnie, mało prawdopodobne aby one zagościły w naszej faunie, po pierwsze jest ich za mało, po drugie raczej nie przetrzymają naszych zim.


  4. #4

    Re: Dziwne zjawisko

    po pierwsze traszka to nie jaszczurka!!! Tylko płaz ogoniasty!!
    A tak wogóle to jest to raczej mało prawdopodobne że była to t. chińska
    No chyba że ktoś taką wypuścił

  5. #5
    Looo
    Guest

    Re: Dziwne zjawisko

    Wlasnie, Dawid, nazwij traszke jaszczurka jeszcze raz, to cie skore przetrzepie. Traszki szykuja sie do zimowania i wciskaja w rozne szczeliny, jaszczurki z raszta tez.i moga nieco roznic sie ubarwieniem od obrazkow w ksiazce.Pozdr.

  6. #6

    Re: Dziwne zjawisko

    jeśli to traszka chińska to mogł ktoś ja po prostu wyrzucić, nie ma innej opcji, ale może znależliście traszkę zwyczajna, tylko jakiegoś wyjatkowo kolorowego osobnika?? ja jestem za ta wersja )
    pozdrawiam katja

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •