Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: niebieska żabka

  1. #1
    Damian Strugliński
    Guest

    niebieska żabka

    Czy ktoś hoduje żabki w ty kolorze ? Była modrakowa ( lub granotowa ) z jaśniejszymi odcieniami miejscami. Widziałem w ZOO, ale nie pamiętam nazwy Nie znalazłem w opisach i fotkach na Forum? Dzięki za jakieś info !!!
    Pozdrowienia
    Damian

  2. #2
    MataManX
    Guest

    Re: niebieska żabka

    szukasz niebieskich żabek ?? może się przyłączysz do poszukiwaczy białych myszek pod sklepem ?? poprostu brak mi słów!!!!!


  3. #3
    Damian Strugliński
    Guest

    Re: niebieska żabka

    Jezu, jak bym wiedział jak sie nazywa to bym nie podawał cech zewnętrznych a jak brak Ci słów to po co piszesz!

  4. #4

    Re: niebieska żabka

    hm, wiem że samiec naszej rodzimej żaby moczarowej przybiera w okresie godów niebieską barwę ale tuż po kopulacji wraca ona spowrotem do barwy naturalnej dla tego gatunku czyli brązowo-szarej


  5. #5

    Re: niebieska żabka

    O jeny, napisałem posta ale teraz widze, ze go nie ma. Pewnie sie nie wyslal.
    Niebieska żaba .. najpopularniejszy jest chyba Dendrobates azureus. Czasami niebieską barwę przyjmują Smilisca cyanosticta lub Smilisca phaeota. Poszukaj trochę zdjęć na www.google.pl pod łacińskimi nazwami

    Pozdrawiam, Piotr

  6. #6
    Damian Strugliński
    Guest

    Re: niebieska żabka

    Dzięki już patrzę!!! Poczta mi nie chodzi
    Pozdrowienia D.

  7. #7
    Damian Strugliński
    Guest

    Re: niebieska żabka

    Jeszcze raz DZIĘKI chodziło o Dendrobates azureus więcej inf na stronce http://silicon-tech.pl/Terrarium/hodowla.htm
    Pozdrowienia
    Damian

  8. #8

    Re: niebieska żabka

    Cieszę się, że pomogłem

    Pozdrawiam, Piotr

  9. #9

    Re: niebieska żabka

    Dendrobates azureus - Twój opis był b. dokladny :-)
    Pozdrawiam.

  10. #10
    dr Robert
    Guest

    Re: niebieska żabka

    Małe wyjaśnienie: żaby moczarowe ani żadne inne płazy nie kopulują. Nie mają czym, że tak powiem .


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •