Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Oswietlenie...

  1. #1

    Oswietlenie...

    Jakie nocne oświetlenie do terra z arlekinami?? Chodzi mi o kolor...niebieski, czerwony...


  2. #2
    djtommi
    Guest

    Re: Oswietlenie...

    chyba nie bedize mialo to znaczenia tyle ze czerwony silniej dogrzewa a niebieski to niby swiatlo ksiezyca jesli oczywiscie mowimy o zarowkach exo terra a jak takich normalnych to chyba wszsystko jedno ja bym bral chyba czerowna bo jednak lepiej dogrzeac chyba ze masz jakies maty grzewcze juz na noc.
    pozdrawiam
    Tomek

  3. #3

    Re: Oswietlenie...

    jak maja go nie widziec i ma dogrzewac to cczerwona zarowka jak do ciemni fotograficznej, jak ma byc "klimat" :] to niebieskie swiatlo- imituje ksiezyc


  4. #4

    Re: Oswietlenie...

    Nie, zabki miały by ciepło...chodzi mi o wygląd i żeby żabkom nie przeszkadzało...wy jakie dajecie??


  5. #5
    djtommi
    Guest

    Re: Oswietlenie...

    takie i takie nie bedzie raczej przyszkadzac choc czerwonego nei widza ale to niestety daje cieplo...
    pozdrawiam
    Tomek

    Ja bede mial swoje zabki w tym tygodniu ale narazie nie planuje oswietlenia nocnego

  6. #6

    Re: Oswietlenie...

    bardzo dobrym rozwiazaniem beda neonowki 1W. W marketach sprzedaja je jako lampki nocne, podlacza sie bezposrednio do kontaktu (nie maja kabla), lae mozna uzyc przedluzacza. Maja czujnik natezenia swiatla, wlaczaja sie same jak sie robi ciemno. Kosztuja kilka zl i sa niebieskie, czerwone, zolte i chyba zielone. Ja bym sugerowal niebieskie


  7. #7

  8. #8

    Re: Oswietlenie...

    A ja polecam.. ciemnośc.. Niech żabki mają spokój w tej nocy.. Ja najczęsciej jesli chce je podejrzec to uchylam drzwi od pokoju i w pokoju obok zapalam światło a poświata wystarczy żeby wszystko zobaczyć a żaby nie zwracają na to uwagi..

    Aczkolwiek myślę, że czerwona żarówna do świecenia tylko na moment aby zajrzeć do nich będzie jak najbardziej ok Podczas godów sam chętnie bym pooglądał je nie przeszkadzając im.

    Pozdrawiam
    Piotr

  9. #9

    Re: Oswietlenie...

    Tzn oświetlenie nocne nie byłoby włączone przez całą noc. Ma ono służy/ć do ozdoby tylko i wyłącznie wieczorem. Rozumiem że czerwonej nie widzą, ale czy niebieska bardzo bym im przeszkadzała podczas wieczornego świecenie. Terra będzie dużo bo około dł.65 gł.45 wys.85. Jaki korek mogę kupić w jakiś marketach z korkami do terarrium?? Dzięx za pomoc


  10. #10
    djtommi
    Guest

    Re: Oswietlenie...

    korka nie kupuj w supermarkteach bo nei znajdziesz dobrego
    lepiej podjedz do jakiegos wiekszego miasta i znajdz sklep "dom korkowy" najlepiej poszukaj w necie tego sklepu i fili takiego ktory bedize CI najblizej i zadzwon zamawiajac korek, jesli chcesz taki jaki jest w moim terra(dzial zdjecia) i w biolifu to wlasnie tam mozna zamowic w razie pytan zglos sie na GG 2484482.Wyjdize CI taniej i lepiej niz w marketachgdzie tylko sa techniczne a nie takie wlasnie "ozdobne".Niebieskie nie powinno przyszkadzac tym bardzje przy tak duzym terra i wlaczaniu tak rzadko.
    pozdrawiam
    Tomek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •