Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Ropucha Aga a Drewnojady?????

  1. #1

    Ropucha Aga a Drewnojady?????

    Czy moge moją age karmić drewnojadami????? jeśli nie to dlaczego???????

  2. #2

    Re: Ropucha Aga a Drewnojady?????

    mozesz ale przed podaniem odetnij mu główke bo z tego co się oriętuje drewnojady są beztlenowcami <moge sie mylić>

  3. #3

    Re: Ropucha Aga a Drewnojady?????

    aha dzięki
    !!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #4

    Re: Ropucha Aga a Drewnojady?????

    Jakimi beztlenowcami ? ))
    Giną bardzo szybko pod wpływem wilgoci i ścisku szczęk. Nie trzeba nic robić.


  5. #5

    Re: Ropucha Aga a Drewnojady?????

    To pinki potrafia uszkodzic drapieznika od srodka, nie drewnojady.


  6. #6

    Re: Ropucha Aga a Drewnojady?????

    Dr Robercie, czyli na pewno jak podam duzego dosyć (larwe) zoophobasa Ropusze Adze ok 9cm to nic jej nie grozi? Wole sie upewnic, chociaz narazie mam inny pokarm.

    Pozdrawiam

  7. #7

    Re: Ropucha Aga a Drewnojady?????

    Karmiłem agi takim pokarmem, nic się nie działo. Karmię też m.in. zoophobasami żółwie wodne, dość szybko w wodnym środowisku padają. Mi się zdażył tylko raz przypadek, że zoophobas ugryzł konsumującego go zwierza i to dotkliwie, ale był to kameleon (a "zużyłem" w życiu sporo killogramów zoophobasów).
    Oczywiście jeśli ktoś chce być super ostrożny to może uszkodzić żuwaczki. Będzie bezpieczniej. Chociaż agi w naturze nie takie potwory potrafią zjadać...


  8. #8

    Re: Ropucha Aga a Drewnojady?????

    Ok, dziekuje, a mam pytanko czy dzdzownice złapane na polu sa dobrym pokarmem? Nie zwawieraja za duzo roznych dziwnych rzeczy nawet jesli sa z daleeka od dróg? A co z ćmami?

    Pozdrawiam

  9. #9

    Re: Ropucha Aga a Drewnojady?????

    Dzdzownic z pola bym nie polecal- zawieraja na pewno duzo trucizn z nawozow sztucznych czy pestycydow. Lepiej juz w wedkarskim sklepie kupic takie z hodowli.


  10. #10

    Re: Ropucha Aga a Drewnojady?????

    Trudno powiedzieć bo zależy z jakiego pola pochodzą owe dżdżownice. A ćmy ? Sam "miodzik" dla wszelkich nocnych zwierząt. Tylko skąd je wziąć w wystarczającej ilości .


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •