I terrarium fajne - Twoje żabki korzystają z wody? Czy wogóle ją podgrzewasz i jaką masz temperature w terrarium?
Chciałem porównać zachowanie do swojej.
pozdrawiam
I terrarium fajne - Twoje żabki korzystają z wody? Czy wogóle ją podgrzewasz i jaką masz temperature w terrarium?
Chciałem porównać zachowanie do swojej.
pozdrawiam