Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Rzekotki żabie

  1. #1

    Rzekotki żabie

    Hej mam problem zastanawiam się nad kupnem ich ile moze żyć w terra 50x50x50.
    i jak można dajcie foty terrari dla nich bo jak bym się sksił musze wiedzieć jak zrobić.
    Aha i możecie napisać coś ciekawego o tym gatunku

  2. #2

    Re: Rzekotki żabie

    hej prosze was o pomoc a wy mnie zlewacie naprawde nieładnie ja tylko się pytam bo mam problem ile kupić i jak użadzić terra chodzi o podłoże ,rośliny dekoracje ,oświetlenie itd prosze odpowiedcie.

  3. #3

    Re: Rzekotki żabie

    Polecam najpierw czytac opis potem sie denerwowac. http://www.terrarium.com.pl/rzekotkazabia.php


  4. #4

    Re: Rzekotki żabie

    Już przeczytałem i chcem zobaczeć jak wy macie zrobione terra dla rzkotek.

  5. #5
    djtommi
    Guest

    Re: Rzekotki żabie

    ale naucz sie uzywac slow : prosze, czy moglibyscie. bo jak mowisz ciagle co mamy zrobic to za duzo kultury w tym nie ma. w zjediach sa fotki terra zrobionego na rzekotek wystarczy uzyc opcji szukaj. a jak chcesz to wpisz sobie w google i tez znajdziesz, z reszta terraria dla rzekotek nie roznia sie od terrari dla innych zab nadrzewnych wiec sporo takich fotek wszedzie jest. czasem sobie trzeba radzic. a nie odpisujemy czasem bo po pierwsze trzeba przeczytac opis a po drugie takich tematow jest sporo i jest opcja szukaj.


  6. #6

    Re: Rzekotki żabie

    DOBRZE WIĘC DZIĘKUJE ZA RADY.A W SZCZEGULNOŚI DZIĘKUJE"dega" i 'djtommi"

  7. #7

    Re: Rzekotki żabie

    Heh. JA mam narazie jedną rzekotkę. Od wczoraj. Narazie trzymam w pojemniku na ligninie. Ale zrobić terra dla jakiego kolwiek zwirzęcia to banąl. Nie wiem czy ja jestem taki zuch chłopak. Czy na tym forum piszą takie pały.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •