Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jęki rzekotki żabiej!!!

  1. #1

    Jęki rzekotki żabiej!!!

    Mam pytanie poniewarz mam jak domniemałem samca(mniejszego) i samice(większą) tej rzekotki dzoś własnie 5 minut tem usłyszałem ciche jęki w rechocie innych zab patrze a co sie okazało ta większa z rzekoci kturą typowałem na 99,9% samice okazała się samcem tylko jest pytanie czy wasze też na początku tak stękały bo wiele razy na forum było ze sie drą niesamowicie głosno a ta siedzi i cichutko pojękuje NIewiem dlaczego tak cicho może się uczy dopiero
    Poradzcie coś


  2. #2

    Re: Jęki rzekotki żabiej!!!

    Nie wiem jak u rzekotek, ale moj samiec kumaka tez tak jakby sie uczyl Na poczatku wydaj jeden, dwa dzwieki, potem kilka, a teraz, to potrafi z minute-dwie "spiewac" Fajnie sie tego slucha (kumaki wydaja specyficzne odglosy), ale czasem sie denerwuje, bo bywa, ze urzadzi sobie popis o 2 nad ranem i mnie obudzi :]


  3. #3

    Re: Jęki rzekotki żabiej!!!

    Wiem muj też kumka ale nie on jeden


  4. #4

    Re: Jęki rzekotki żabiej!!!

    Mlody masz fotki swoich terra? Szczególnie dla żabich. Jak tak to weź gekon1@o2.pl

  5. #5

    Re: Jęki rzekotki żabiej!!!

    Niestety niemam czym tych zdjęć zrobić


  6. #6

    Re: Jęki rzekotki żabiej!!!

    Mój samiec rzekotki żabiej też na początku jakby się uczył(wydawał "jęki" o różnych tonacjach), a teraz wieczorami czasem jak zaryczy to już porządnie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •