Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: POLSKIE STOWARZYSZENIE HODOWCÓW OWADÓW CDN...

  1. #1
    TOMS@HAUSE
    Guest

    POLSKIE STOWARZYSZENIE HODOWCÓW OWADÓW CDN...

    5)Zaprojektować stronę główną stowarzyszenia.A w niej zawarte będą kontakty do każdego członka stowarzyszenia nie wywyższając ani nie negując nikogo.Każdy będzie miał równe szanse.Na stronie powinny się znależć opisy gatunków,czat,ciekawostki i artykuły dotyczące Zywienia,hodowli czy inkubowania jaj. 6)Ustalić jakieś niewielkie składki członkowskie np:15zł na kwartał(Niestety bez pieniędzy ani rusz!!!). Wiem że to tylko słowa i napewno trudno będzie zamienić je w rzeczywistość ale myślę że warto spróbować!(Nawet trzeba im szybciej tym lepiej).Piszcie co o tym sądzicie.Nadsyłajcie propozycje.Komentujcie ten pomysł.Zgłaszajcie chęć członkowstwa i pomocy(im nas będzie więcej tym lepiej w jedności siła!)Zapraszam wszystkich do pisania swoich opinii na temat stowarzyszenia(nawet tych negatywnych)Pozdrawiam Tomek.Kontakt:0692-026-087.


  2. #2
    mateusz-k
    Guest

    Re: POLSKIE STOWARZYSZENIE HODOWCÓW OWADÓW CDN...

    Jeśłi chodzi o mnie to masz moej poparcie i pomoc o ile bede mógł w czymś sie przydac. Wysyłam ci zaraz maila z moimi danymi o ktore prosiłeś w poprzednim poście.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •