Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czeamu?

  1. #1

    Czeamu?

    Czemu te głupie świerszcze nadal się zjadają pomimo iż mają mieszaninę płatków owsianych,bułki tartej,cukrui dafni??
    Daję im również jabłka.

  2. #2

  3. #3

    Re: Czeamu?

    bilao to podstawa platkowe jedzenie dla ryb, suche jedzenie dla psow i kotow i ja juz wspomnial Jaca mieso


  4. #4
    walter
    Guest

    Re: Czeamu?

    A ja zaczelem eksperymentowac ze swierszczami.
    W jednym faunaboxie maja tradycyjne zarcie: platki, kulki dla kota, marchewke ... w drugim, tradycyjne + mleko w proszku dla niemowlat "Similac" z dodatkiem odzywki dla kulturystow :-)
    Powaznie!
    Swirusy pasione niekonwencjonalnie sa oczywiscie duzo wieksze, bardziej skoczne (musze uwazac przy otwieraniu faunaboxu - czasami udaje im sie wyskoczyc).
    Sa rowniez DUZO chetniej konsumowane przez moja pajeczyce i skorpiona ...


  5. #5
    Huhros
    Guest

    Re: Czeamu?

    wez im jeszcze kup hantle i atlasa tylko Twoja Rosi i Pandi moga sobie juz tak łatwo z nimi nie poradzic...


  6. #6
    walter
    Guest

    Re: Czeamu?

    Atlasa? ... dobra mysl :-)
    Rosie i Pandi obzeraja sie nimi jak swinie i obawiam sie, ze niedlugo JA sobie z nimi nie poradze ...


  7. #7
    Moby_
    Guest

    Re: Czeamu?

    ja dalem mieso na probe
    bylo to biale mieso gotowane(mialem akurat taki obiad i polowe tego co dalem(dalem dosc spory kawalek) wpieprzyly po pol godziny

  8. #8

    Re: Czeamu?

    Lepsze byłoby mięso surowe, przede wszystkim dlatego, że gotowane było najprawdopodobniej posolone...


  9. #9
    palcelizac
    Guest

    Re: Czeamu?

    ja proponuje zaczac kupowac im kreatyne no i moze hmb zeby sie troche porzezbily.
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •