Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: piękne granie

  1. #1

    piękne granie

    czy wiecie które rodzaje świerszczy grają

  2. #2

    Re: piękne granie

    hmm...z własnych doswiadzczen wiem, ze najladniej grają dorosłe ;D
    A teraz serio. Chyba wszystkie grają (przynajmniej z tych bardzej pospolitych). Nie wiem jak jest tymi z bardziej "egzotycznymi" gatunkami.
    Druga sprawa, to co rozumiesz przez "piekne granie"? Wypowiedz sie jak zalozysz sobie hodowle w pokoju i kolo 4 nad ranem dostaniesz "PIĘKNY" koncert. ;P Ja mam malo, wiec sobie je "powyciszalem" i mam spokoj. Pozdrawiam.


  3. #3

    Re: piękne granie

    Polecam nasze krajowe polne są ładne i jeden wystarczy żeby w nocy całe osiedle zbudzić

  4. #4
    Huhros
    Guest

    Re: piękne granie

    graja wszystkie ! z tego cowiem to najbardziej graja chyba te jasne (srodziemnomorskie??) a najciszej chyba bananowe, chociaz nie moge powiedziec zyby bylo to "cicho"


  5. #5

    Re: piękne granie

    Świerszcze polne (Gryllus campestris) grywają w ciągu dnia. Wygląd ich też nie jest za ciekawy - podobne do świerszczy sródziemnomorskich (Gryllus bimaculatus).
    http://images.google.pl/images?hl=pl...lus+campestris

    Wydaje mi się GALN, że pomyliłeś świerszcza polnego z pasikonikiem śpiewającym :/


  6. #6

    Re: piękne granie

    A właśnie co do tych świerszczy, czy wiecie jak grajacego świerszcza można uciszyć, ja znam jeden spodub hi hi hi.Oczywiscie świerszcz bedzie żył.Może sie domyslacie co?

    Cześć@_@

  7. #7

    Re: piękne granie

    No,zgrozić mu że zabijesz mu matkę,córkę,babkę,brata,siostrę i wszystkich na literę "Ś" )))


  8. #8
    Huhros
    Guest

    Re: piękne granie

    czy jest to sposob "ze skrzydlami" ? (oczywiscie tylko dorosle samce)


  9. #9

    Re: piękne granie

    No własnie, łapie sie takiwgo delikwęta i przycina mu się skrzydełka , ale jesli przytnie sie za małoo to nadal bedzie robactwo piszczało.
    A groźby to nic nie pomogą bo babke, córkę i matke już dawno zjedzono.


    CZEŚĆ@_@

  10. #10

    Re: piękne granie

    Ja tez uznaje zasade: male nozyczki do paznokci + swierszcz = spokojny sen ;>


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •