Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Owady karmowe !!

  1. #1
    PaWeL^
    Guest

    Owady karmowe !!

    Wiem że to głupio zabrzmi !!

    jakie są owady karmowe takie żeby nie wydawały żadnych odglosów (moi rodzice się boją że mi uciekną i wejdą za błazerię i nie będą umieli spać !!) czy karaczany wydawają jakieś odłosy?? i czy jest jakiś rodzaj świerszczy co nie "gra" bo te co ja kupuje to trochę "grają" !! ))

  2. #2
    ...:James:...
    Guest

    Re: Owady karmowe !!

    tylko dorosłe świerszcze grają te co mają skszydła mozesz hodować muchy "mady" są w każdym sklepie zoologicznym i wędkarskim tszyma się je w chłodnym miejscu, ale nie nadają sie na główny pokarm.

    pozdrofka
    GG:4350211

  3. #3
    Huhros
    Guest

    Re: Owady karmowe !!

    wszystkie swierszcze graja, z tego co wiem to najciszej bananowe


  4. #4
    PaWeL^
    Guest

    Re: Owady karmowe !!

    aha !! dzięki z tymi madami to wiem bo cały czas jezdze na zawody !! ) ale chodzi mi o karaczany czy "grają" albo czy coś mogą zrobić jakby mi uciekły??

  5. #5
    ...:James:...
    Guest

    Re: Owady karmowe !!

    Z karaczanami nie wiem nie wiem czy to nawet widziałem

    pozdrofka

  6. #6

    Re: Owady karmowe !!

    Karaczany nie grają. Tzn. te madagaskarskie syczą (chyba tylko samice). Zreszta poczytaj opisy. Ja hoduje brazylijskie i są w porządku. Smieszne takie Dla kogo chcesz je dawac, bo w sumie jakby nie patrzec, to kawal robala z takiego karaczana .
    Jesli Ci sie to rozlezie po domu to zycze szczescia )) To sa przeciez karaluchy, wiec zawsze znają sobie warunki do przetrwania. ale spoko, nie sa chetne do ucieczek. W dzien sie chowają, a młode caly czas siedzą zagrzebane w torfie. W nocy łażą sobie po terra, ale nie wydzialem jeszcze, zeby moje sie probowaly wydostac.
    W biofilu masz zdjecia jeszcze k. zielonego (Panchlora nivea), Sa mniejsze i bardziej miekkie(?), ale nie wiem jak sie zachowuja w hodowli. Pozdrawiam.


  7. #7
    PaWeL^
    Guest

    Re: Owady karmowe !!

    dzięki !!

  8. #8
    PaWeL^
    Guest

    Re: Owady karmowe !!

    a taki karaczan jak ucieknie to moze jakiś szkud narobic ?? tzn. coś podgryść jakieś meble, ubranie itp. ?? )

  9. #9

    Re: Owady karmowe !!

    Nie, z tego co zauwazylem, to one są spokojniejsze pod tym wzgledem niz swierszcze. Jak bierzesz takiego na reke to tez nie gryzie....no moze tylko telewizor Ci wyniosą z domu )


  10. #10
    PaWeL^
    Guest

    Re: Owady karmowe !!

    heheh !! a niech go sobie wezną bo mnie denerwuje )) przy okazji mogą wszystkie ksiazki co mam do boody wynieść !! )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •