Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: niemam pojecia

  1. #1
    Macik
    Guest

    niemam pojecia

    tak jak w temacie niemam pojecia czy mozna hodowac jelonka rogacza wiem ze sa pod ohrona ale spredaja nie np. salamandra plamiasta tez jest pod ochrona i trzymanie tych stwozen dzikich jest zabronione wiec jak mozna hodowac jelonki rogacze czy nie???

    bo ja kciałem

    pozdrawiam macik


    elaphe guttata

  2. #2

    Re: niemam pojecia

    Gatunkami znajdującymi się pod ochroną w Polsce NIE można handlować. Kiedyś jak też chciałem kupić Jelonki i dałem ogłoszenie na pewnej giełdzie to Państwo z CITES mnie "..." . Lepiej uważaj, bo można ponieść pewne konsekwęcje...


  3. #3

    Re: niemam pojecia

    Chyba taniej by Ci wyszło kupić jakieś tropikalne chrząszcze, czasami mają na zagranicznych serwisach piękne z rodziny Dynastinae i Kruszczyce. A i u nas niektórzy mają na sprzedaż larwy Xyleotrupes gideon i różnych Kruszczyc...


  4. #4

    Re: niemam pojecia

    A na bofilu można kupić jelonki, aha!

  5. #5

    Re: niemam pojecia

    W sklepie biofil, oczywiście, nie bofil

  6. #6

    Re: niemam pojecia

    Alerik- jeśli pisząc ''aha!'' masz na mysli że biofil łamie prawosprzedając jelonki to mylisz się. 1.w biofilu od prawie 2 lat niema jelonków 2.to są egzotyczne gatunki kture niesą chronione niesą też obięte CITES więc bez problemu można je hodowaćNatomiast jeślito''AHA!'' było w innym kontekście to zwracam honor.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •