-
Re: Goliat
a ja mam żywe z tym że larwy
kupiłem m-c temu L1 i już są duże L2(wielkość ok 7cm)
rosną bardzo szybko na próchnie i liściach bukowych
o rozmnażaniu się wypowiem za jakiś rok jak mi się uda ;-)
ale podobno nie ma z nimi problemu poza tym że samiec może zabić samicę jeśli jest tylko jedna ,że o innym samcu nie wspomnę ;-)
dorasta w naturze do około 13cm w hodowli podobno do 10-11cm(samce) ,samice mniejsze do 8cm te największe
ps. wkrótce będę miał larwy Dynastes hercules ;-)))
pozdrawiam EMIL
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum