Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: jak ogrzewac pudelka po filmie

  1. #1

    jak ogrzewac pudelka po filmie

    jak ogrzewac pudelka po filmie do aparatow i pojemniki na mocz, i uzyskac odpowiednia wilgotnosc ? mozna je wstawic do terrarium z odpowiednimi warunkami ?

  2. #2
    sigsauer
    Guest

    Re: jak ogrzewac pudelka po filmie

    Ja osobiście tawiam pudełeczka na pokrywie akwarium (w którym mam zrobione terra dorosłej G. rosea) w pokrywie jest żarówka i przez to mam odpowiednia temp.... A jeśli chodzi o wilgoć to skraplam posłoże strzykawką z igłą ..... wbijam podłoże i tak jak zastrzyk... Sposób prosty ale skuteczny......

    PZDR....


  3. #3

    Re: jak ogrzewac pudelka po filmie

    Najlepszym rozwiazaniem (wedlug mnie oczywiscie jest umieszczenie pudełeczek w inkubatorze z odpowiednimi warunkami jesli rozmnazasz ptaszniki to opłaca sie zrobic inkubator w ktorym oprocz kokonow zmiesci sie nieco pudeleczek z pajączkami, bo maluszki wymagaja z reguły takich samych warunków

  4. #4

    Re: jak ogrzewac pudelka po filmie

    a mozna trzymac je np w akwarium zlane do polow woda i o odpowiedniej tepmeraturze pojemniki postawic nad tafla wody? odpowiednia temperatyra powinna byc taka jak temperatura wody raczej i z wilgotnoscia nbie powinno byc problemow?

  5. #5

    Re: jak ogrzewac pudelka po filmie

    ale kombinacje zwykłą lampką biurkową ogrzejesz pojemniczek a wilgotność zapewnisz strzykawą i jak chcesz to weż jakiś kawałek dobrej gąbki i go namaczaj to będzie oddawał wode do powietrza


  6. #6

    Re: jak ogrzewac pudelka po filmie

    właśnie po co kombinować? ja nie ogrzewam..bo w pokoju mam ok 23-24 stopni


  7. #7

    Re: jak ogrzewac pudelka po filmie

    ja wpokoju rano mam 12 to raczej musze podgrzewac

  8. #8

    Re: jak ogrzewac pudelka po filmie

    12 stopni? Nie myslales nigdy nad tym zeby na noc pozamykac okna

  9. #9

    Re: jak ogrzewac pudelka po filmie

    biez go ze soba do wyrka :P
    tam napewno bedzie mial cieplo :P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •