Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Do chrząszczarzy :]

  1. #1
    miszi
    Guest

    Do chrząszczarzy :]

    Witam
    Mam sporą hodowlę kruszyc z gat. Pachnoda flaviventris. Były i są umieszczone w terrarium o wielkości 30x30x30 coś koło tego i w tym terrarium mam już larwy.Nie interesowało mnie zabardzo ile jaj się wykluje ale kiedy pojawi się drugie poolenie.Po pewnym czasie pojawiło się tak dużo osobników z nowego pokolenia że postanowiłem przenieść 5 par do terrarium o podobnej wielkości. po miesiącu (dzisiaj) przekopałem podłoże w poszukiwaniu jaj. Znalazłem ich około 24 sztuk ale pewnie trochę sztuk przegapiłem :| Teraz mi bardzo zależy żeby z tych jaj otrzymać młode osobniki.Więc jakie warunki mam zapewnić żeby wykluło się jak najwięcej larw??
    I ile mniej więcej to wyklucie potrwa, tak od złożenia do wyklucia??
    Z góry dziękuję


  2. #2
    Dark Raptor
    Guest

    Re: Do chrząszczarzy :]

    Stosuj się do tych opisów, inny gatunek, biologia ta sama. Znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi:

    Klik
    Drugi klik


  3. #3
    mispushupek1
    Guest

    Re: Do chrząszczarzy :]

    jak ci się wyklują pisz gab93@wp.pl a i wyrzej już dostałeś odpowiedź q:P to skeyt w czapce :P


  4. #4
    miszi
    Guest

    Re: Do chrząszczarzy :]

    Dark dzięki, ale to już znam chodziło mi o jakieś prywatne doświadczenia hodowców


  5. #5

    Re: Do chrząszczarzy :]

    Ja wulęgałem marginaty marginaty w małym pojemniczku z tym samym podłożem co było w terra wsadziłem to do inkubatora własnej roboty gdzie lęgły sie mi straszyki i patyczaki była tam teperatura ok 25 stopni a wilgotność 70-80 % wylęgły sie po ok tygodniu może troche więcej w 99% tylko musisz uważać aby nic nie zaplśniało a będzie napewno oki. pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •