Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Kilka pytan O Koniku Polnym?

  1. #1

    Kilka pytan O Koniku Polnym?

    Witam chcial bym Sie dowiedziec Kilku zeczy:

    1. Jak Rozmnarzac Koniki Polne i czy wogole jest to mozliwe w domowych warunkach!??
    2. Czy Mozna podawawac im wszytkie trawy i to co jest dostepne czy tylko mniszek!??
    3. Jakich rozmiarow terra musimy posiadac i czym je wystroic zeby je rozmnazacz!??!
    4. Obecnie mam 2 FaunaBoxy o wymiarach 20/15/17 dl/szer/wys czy wystarcza do romznazania o ile jest to mozliwe!??
    5. Wiem ze nie ten dzial ale mam nadzieje ze ktos mi odpowie. I czy konikami bede mogl karmic Geki lamparcie!??

    pozdrawiam i z gopry dziekuje za odpowiedzi.


  2. #2

    Re: Kilka pytan O Koniku Polnym?

    1)Potrzebne są dwie płcie- samiec jest podobne jak u straszyków- nieco mniejszy.
    myśle że da się je rozmanżać w domku- znajdż tylko parke, ja do dziś nie znalazłem :-(.
    2) Mozesz je karmic trawą, mniszkiem lekarskiem i innymi roślinami
    3)Koniki polne raczej skaczą niż chodzą - to terr20dł/20szer/35/wys spokojnie możesz dać z 10- 15 osobników Do swoich terr możesz dać maluchy- ale pamiętaj że koniki po wykluciu są takie same jak rodzice- tylko rzucają skóre, żeby urosnąc- jak nasze kochane straszyki
    Na 5 punkt nie odpowiem bo nie mam gekonów :------)


    Pozdrawaim, Konard

    Powodzenia w hodowli

    Pamiętqaj o odpowiedzniej wilgoci i żarciu


  3. #3

    Re: Kilka pytan O Koniku Polnym?

    Ja nazbieralem na Lace ok 20-30 Konikow i narazie sa w sloiku ale wpaslnie planuje je przeniesc do faunaboxow tylko nie wiem czy mam dac im jakies podlorze!??:> czy moze jak w przypadku swierzczy tylko kawalek w jakiejs np zakretce torfu niech skaladaja jaja i pozniej przeniesc gdzioes indziej!?? nie mam zielonego pojecia o klonikach a nie moge nigdzie nic znalesc na ich temat dlatego pytam sie was. pozdrawiam


  4. #4
    Dark Raptor
    Guest

    Re: Kilka pytan O Koniku Polnym?

    Nie. Wymagają przynajmniej z 5 cm wilgotnego torfu lub ziemi.
    Możesz też podawać im jabłko. Jedzą bardzo chętnie.

    nie mam zielonego pojecia o klonikach a nie moge nigdzie nic znalesc na ich temat dlatego pytam sie was
    Weź zajrz do działu "Zwierzęta karmowe" i wpisz w wyszukiwarce "koniki polne". Znajdziesz coś na 100%


  5. #5

    Re: Kilka pytan O Koniku Polnym?

    Może być torf do jajek- radził bym ich nie przenosić dopóki się nie wyklują - pisz na me GG# 6483122

    Pozdro


  6. #6

    Re: Kilka pytan O Koniku Polnym?

    Czyli mam norpamnie wylorzyc im ok 5 cm torfu i zostawic norlamnie az sie wykluja!??


  7. #7

    Re: Kilka pytan O Koniku Polnym?

    Tak !!!!!! Tylko nie wiem ile trwa inkubacja :/ Zapewnij im warunki takie jakie trwają na polu:--------)


  8. #8
    Dark Raptor
    Guest

    Re: Kilka pytan O Koniku Polnym?

    Dokładnie, tylko pilnuj, by nie przesuszyć i nie podtopić podłoża. Niestety już nie pamiętam po jakim czasie kluły mi się młode.


  9. #9

    Re: Kilka pytan O Koniku Polnym?

    Dzikuje bardzo za informacje!:] pozdrawiam


  10. #10

    Re: Kilka pytan O Koniku Polnym?

    Czy to co one wydzielają z pyszczka ma jakiś zapach bo nałapałem ich troche i teraz pudełko pachnie ogórkami i nie wiem czy czasem nie są jakies chore?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •