Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: co gdy ucieknie??

  1. #1

    co gdy ucieknie??

    czy to prawda że jak ptasznik ucieknie to sam wróci do terra???

  2. #2

    Re: co gdy ucieknie??

    chyba cie pogielo! jak juz spier.... to moze przy odrobinie szczescia go znajdziesz. mozna go poczukac w jakis ciemnych, wilgotnych i cieplych miejscach albo samemu cos takiego zrobic (jakis pojemnik z wilgotnym i cieplym torfem) jak sie predko nie zjawi to mamy problem

  3. #3

    Re: co gdy ucieknie??

    czytałem że ptasznikizawsze wracajądo swojej kryjówki

  4. #4

    Re: co gdy ucieknie??

    mozesz sprobowac polozyc wilgotna szmate gdzies w ciemnym rogu pokoju , albo szukac pod szafami . a gdzie tak wyczytales ze wracaja ?

  5. #5

    Re: co gdy ucieknie??

    Tak wroci z wlasnego doswiadczenia wiem ze pajaki nie wracaja. Raz uciekla mi z terra A.metallica i przez caly dzien ja szukalem. Okazalo sie ze byla w karniszu

  6. #6
    Mala Mi
    Guest

    Re: co gdy ucieknie??

    nie lodzic sie nie wroci....nawet pies nie wraca czesto do wlasnego domu a co dopiero mowa o pajakach )))))))))


  7. #7

    Re: co gdy ucieknie??

    Mi raz uciekła albopilosa i szukałem jej cały dzień i nieznalazłem.
    Pokazał się dopiero po 3 dniach i to na imprezce. One nie wracają.
    Dobrze zamykaj terrarium i wrzystko będzie w pożo. Nie dopuść do ucieczki bo to straszne szukać cały dzień pająka. Wiem.
    POZDAWIAM!!!
    albopilosa

  8. #8

    Re: co gdy ucieknie??

    Dużo się słyszy bzdur typu "pająk sam wraca do terra" itp. Niedawno ktoś mi mówił, że chętnie by sprawił sobie małego ptasznika, ale "pan z zoologa" powiedział, że te zwierzęta szybko zdychają. Według niego nie przeżyją 1 dnia bez pokarmu... Gratuluję panu dogłębnej wiedzy!

  9. #9

    Re: co gdy ucieknie??

    a gdzie ten zoolog? Fachura nie z tej ziemi.


  10. #10
    [RED-689]
    Guest

    Re: co gdy ucieknie??

    To ja bym musial juz stracic cala hodowle hehehehe. Na czas remontu kilku pokoi pozbylem sie swierszczy calkowicie (a karaczanow juz wczesniej bo zle mi sie mnozyly... tzn. powolny proces). Pajaki u mnie nie zra od jakiegos miesiaca (fakt ze napchalem je na full wczesniej) ale jakos zapowiada sie ze z 2-3tygodnie beda tak mialy i nie sadze ze zrobi im to wieksza roznice


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •