Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Ptasznik Wielobarwny

  1. #1

    Ptasznik Wielobarwny

    Czy ktoś choduje tego pajaka? Potrzebuje informacji o wyglądzie terrarium dla niego. !!Kupię małego osobnika!!


  2. #2

    Re: Ptasznik Wielobarwny

    Ja mam tego pajaka.
    A co cie interesuje?

    pozdrawiam
    noradarling

  3. #3

    Re: Ptasznik Wielobarwny

    Interesuje mnie wszystko o nim!!! noradarling podaj mi swoj nr gg albo jakies strony z informacjami o nim, a może masz na zbyciu małego pajączka wielobarwnego Pozdrawiam!!


  4. #4

    Re: Ptasznik Wielobarwny

    Lopi, wszystko to znaczy co? Jest opis na tej stronce, wiec możesz sobie poczytać. Dodam, że ten gatunek żyje krótko, do 6 lat.

  5. #5

    Re: Ptasznik Wielobarwny

    Awikularia czytałem już opisy na kilku stronach, ale za dużo się nie dowiedziałem!!! Potrzebuje informacji o ptasznikach dużo informacji nie tylko o wielobarwnym.


  6. #6

    Re: Ptasznik Wielobarwny

    to mozesz do mnie zadzwonić wszystko ci wytłumacze!
    0605 760 468

  7. #7

    The End

    Niestety nie będe hodować tego pająka (A. Versicolor) na razie. Kupiłem sobie A. Metallice (mały po 2 wylinkach) i teraz szukam informacji jak hodować tego ptasznika zeby czuł się dobrze i żeby mi nie padł
    Pozdrawiam.


  8. #8
    Krycha_Siedlce
    Guest

    Re: The End

    Sie ma
    Zachowales sie jak idiota (bez obrazy). Po co kupujesz ptasznika kiedy nic o nim nie wiesz. Info o gatunku zbiera sieprzed kupnem i pewnie nie wiesz czy to gatunek nadrzewny, naziemny czy moze podziemny, wiec jak tego nie wiesz to napewno zle kupiles terrarium. Moim zdaniem zle postąpileś

  9. #9
    Mala Mi
    Guest

    Re: The End

    krycha nie badz cwana...lopi wie o pajaku wiele ale metalica sie charakteryzuje czestymi padnieciami..od tak bez powodu wiec jezeli wie o pajaku a szuka info aby mu ulepszyc zycie to daj mu spokoj..kazdy sie martwi o swojego pajaka czy zwierze i nie jest z tego powodu glupcem czy cos...ale madrym czlowiekiem ze szuka a nie udaje ze wszystko wie i jedt bogiem...bo to najczesciej do smierci prowadzi...
    pozdro.


  10. #10
    Krycha_Siedlce
    Guest

    Re: The End

    Na przyszlosc jestem facetem (krycha to od iminia). Czytalem duzo i wiem ze wpierw zbiera sie info a potem kupuje. Polecam wszystkim poczatkujacym zeby przeczytali artykuł na stronie http://terrarium.com.pl/artykuly/dla...acych.php?id=1

    Pozdrówka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •