Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Brak Owadów

  1. #1
    cfaniaczek
    Guest

    Brak Owadów

    Witam !!!
    Co zrobić jeśli nie mogę w pobliżu dostać żadnych owadów karmowych dla ptasznika? W lato może coś da się złapać, ale co w zimę?

  2. #2

    Re: Brak Owadów

    Załóż hodowle np. świerszczy, karaczanów, larw mącznika ) - masz problem z głowy ;o)

    Pozdr.
    Leny


  3. #3

    Re: Brak Owadów

    hodowla własna najlepsza. Taniej, pewniej i wiesz dokładnie co dajesz (odzywienie, stan zdrowia).


  4. #4
    Nook
    Guest

    Re: Brak Owadów

    niby tak.... ale własna hodowla to koszta, dla kilku gadów nie jestem pewien czy oplaca się ją zakładać.... (oświetlenie, karmienie, czas...... na pewno się to wszystko opłaca?? jak myslicie???) Ja mam dla kilku gadow i pajakow hodowle karmową - świerszcze - , ale wątpie że się mi to oplaca... raczej mam ją dla własnej przyjemności.... :-))


  5. #5
    Mala Mi
    Guest

    Re: Brak Owadów

    ja tam maczniki hoduje i wiem co jedza i wiem jak zyja))) i nic mnie to nie kosztuje
    pozdro.


  6. #6

    Re: Brak Owadów

    Jak już nic do jedzenia nie będzie /dla pająka :-)/ to zawsze w zimie w sklepie wędkarskim możesz dostać białe robaki.

    pozdrawiam
    noradarling

  7. #7
    Mala Mi
    Guest

    Re: Brak Owadów

    amen


  8. #8

    Re: Brak Owadów

    ja mam ok.15gatunków karaczanów.Poczta na email.J

  9. #9

    Re: Brak Owadów

    Janusz, widzę, że się strasznie uparłeś sprzedawać karaczany. Spoko, tylko czemu w kilku postach i czemu nie na "sprzedam"? Tylko robisz bałagan...

  10. #10
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Brak Owadów

    heh mam ten sam bol, bo niedlugo bede mial malego pajaczka, a na poczatek nie wiem, czym go karmic.

    czy na sam poczatek biale robaki z wedkarskiego sie nadadza ???


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •