Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: I co dalej?

  1. #1

    I co dalej?

    Obecnie mam w domu 3 Brachypelmy Albopilosum i zastanawiam sie nad poszerzeniam hodowli. Mysle nad czterema pajakami: Hysterocrates Gigas, Brachypelma Vagnas, Aphonopelma Seemanni lub Acanthoscurria Geniculata. Nie wiem ktorego wybrac... Doradzcie cos...


  2. #2

    Re: I co dalej?

    Wybierz Psalmopoeus irminia.


  3. #3

    Re: I co dalej?

    jakos nadrzewne mnie malo interesuja...
    no i terrarium bym musial zamowic bo u mnie sa tylko plastiki 33x18x20
    a to troche niskie


  4. #4

    Re: I co dalej?

    Takie terra na dlugo wystarczy.


  5. #5

    Re: I co dalej?

    Kup vagansa śliczny pajak, nie biesz tych nadrzewnych bo to delikatne jest.
    pozd
    albopilosa

  6. #6
    Irminia :P
    Guest

    Re: I co dalej?

    vagans jest nie zrownowazony psychicznie i nie do przewidzenia....Acanthoscurria Geniculata jest ladny i do tego mozesz go ulozyc ze bedzie dla ciebie spoko i bedziesz przez niego tolerowany
    pozdro.

  7. #7

    Re: I co dalej?

    ja pajaki zostawiam w sopkoju. nie biore na reke bo to stres dla nich i dla mnie ^^
    naziemne podobaja mi sie bardziej i chyba vagnas.
    Garo mial vagnasa morderce - jak cokolwiek mu sie wrzucilo do terr to zabijal nawet jak nie jadl


  8. #8

    Re: I co dalej?

    mój vagans tez bandyta. Nie lubi jak sie do niego nawet zagląda. Zreszta, jak do tej pory nie widziałem w 100% spokojnego. Zawsze im coś odbija. Ale są rzeczywiście piękne.


  9. #9
    Szymon_czarodziej
    Guest

    Re: I co dalej?

    Jeżeli ciekawi Cię tryb życia pająków polecam h.gigas. Nie jest on może tak reprezentatywny jak Acanthoscurria Geniculata i Aphonopelma Seemanni gdyż jest ptasznikiem podziemnym i 90% czasu spędza pod ziemią, ale obserwacja jak kopie sobie norkę (najczęściej przy szybie terra) oraz jak z niej wyskakuje na ofiarę rekompensuje jego image. Rośnie ponadto dosyć duży i jest jedynym którego wymieniłeś gatunkiem afrykańskim a to zawsze jakaś odmiana. Jest jeszcze jedna rzecz...atakuje każdy pokarm znajdujący się w terra. Nie lubi kombinacji na jego terytorium. Tak pozatym świetny pająk ))

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •