Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Mech?

  1. #1

    Mech?

    Skąd można wziąść dobry "mech" do terrarium?
    Czy ten mech nie zaszkodzi pająkowi (przez pleśnienie albo jakieś organizmy żyjące w nim)?
    Czy do mchu potrzebne jest oświetlenie?
    Czy wilgoć odpowiednia dla pająka (b smithi) jest odpowiednia dla mchu?
    Jakie są rodzaje mchów?
    Potrzebuje mchu do terrarium. Dokładnie dla mojego b. smithi
    Jaki jest najlepszy...Czy można go gdzieś kupić...
    Pozdrawiam...


  2. #2

    Re: Mech?

    Mech można "kupić" w lesie i raczej nadaje się dla pająka. Co do organizmów które w nim mogą się ukrywać to jest na to sposób. Zanim "kupisz" mech to go wcześniej obejrzyj -czy czegoś w nim nie ma...
    Oświetlenie dla mchu nie jest potrzebne -wystarczy takie jakie jest w pokoju.


  3. #3

  4. #4

    Re: Mech?

    lopek powiem ci ze jak juz przyniesiesz mech z lasu to wsadz go do wody na jakies 20 min. niepotrzebni lokatorzy wyplyna z niego a mech bedzie czysty i nawodniony

  5. #5

    Re: Mech?

    popieram taka kompiel. Ja wstawiam mech w misce zimnej wody na noc. Rano jest czysty. Nie wiem jednak, czy dla mchu nie lepsza będzie wieksza wilgotność niż dla B. smithi.
    Acha. Musisz tez liczyć się z tym, że w mchu mogą zagnieździć się np. ziemiórki. Nie są szkodliwe ale trochę szpecą terra (pełno skaczących i latających małych muszek).


  6. #6
    PapaKrystiano
    Guest

    Re: Mech?

    kup se packe to te muszki bedziesz ubijal ;-) zartuje oczywiscie ;-) sprawdz czy mech nie potrzebuje wiekszej wilgotnosci niz potrzebuje pajak ;-)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •