Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: B. boehmei

  1. #1

    B. boehmei

    Cze! Kupiłem sobie od Tomka G pajączka. Jestem zadowolony z jego usług ale mam pytanko:

    Czym karmić mojego brzdąca? Dałem mu martwego mączniki ale go nie ruszył.

    Czemu mój pajączek ciągle przebywa poza orzechem (to jego domek). Niepodoba mu się w środku czy co?

    Pozdrawiam

  2. #2

    Re: B. boehmei

    Moze nie chce jesc. POwiedz jakiej jest wielkosci a co do jego domku to musi sie zaklimatyzowac, po pewnym czacie na pewno sie w nim urzadzi (ja tak mialem z B.ablopilosum)

    Pozdrawiam

  3. #3
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: B. boehmei

    Ja tez kupilem od Pana Tomka pajaka, ale Brachypelme smithi i jestem na prawde bardzo zadowolony. Ma 1 cm cialka, pinek jak na razie nie tknela. Ma duze terrarium (30/25/20), ale dosc czesto spotyka na swojej sciezce robaki (ktorych daje do terrarium 3 sztuki - oczywiscie posiekane). Na poczatku jako domek dalem jej owoc tropikalny wielkosci pilki tenisowej, ale pozniej dalem mniejszy (tez jakis owoc tropikalny, ale wielkosci pileczki pingpongowej). W piatek wieczorem wrzucilem pajakowi kaleka muche i widocznie ja zjadl, bo muchy nie widze, a przeciez nie mogla uciec.
    Na razie nie ruszam pajaka i pozwole mu sie zadomowic w jego domku. Przebywa w nim juz dosyc dlugo i wychodzi tylko w nocy.

    Dlatego przylaczam sie do pytania Kafara i jesli macie jakies rady lub komentarze, co do hodowli, to piszcie. (Mimo, ze wiem, jak mniej wiecej hodowac smithi, to zawsze kilka uwag sie przyda


  4. #4

    Re: B. boehmei

    Mi sie wydaje ze troche za duzo to terrarium dla 1 cm smithi ale to moje zdanie.

    Pozdrawiam

  5. #5
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: B. boehmei

    Podobno dobrze jest dac do terrarium kawalki kory. A czy mozna zamiast tego dac troche trocin ?
    Bo jesli nie, to bede musial jakos czysta kore znalezc.


  6. #6
    [RED-689]
    Guest

    Re: B. boehmei

    To nie tylko twoje zdanie to fakt! 1cm pajak to w zupelnosci ghmmmm... powiedzmy musztardowka z wypalonymi otworkami na powietrze


  7. #7

    Re: B. boehmei

    dokladnie sloiczke 200 ml bedzie wystarczajacy, zamiast zadawac pytanie przeczytaj najpierw forum jest tu mnostwo informacji a pytanie o male 1 cm pajaczki sie czesto powtarz, ale jak to mowia kto pyta nie bladzi, takze po przeczytaniu forum zadawj pytanie jesli jeszcze jakies bedziesz mial
    Powodzenia w hodowli


  8. #8

    Re: B. boehmei

    tak czytam te wypowiedzi i troche sie dziwie mimo ze jeszcze nie mam swojego(mam zamiar)
    przeciez pajaki nie musza byc az tak dopieszczane i miec az takie luksusowe warunki one chyba przez to nawet sie zle czuja i sa malo aktywne

  9. #9

    Re: B. boehmei

    co masz na mysli mowiac o luksusowych warunkach ?


  10. #10

    Re: B. boehmei

    Sluchaj tez mam b boehmei od tomka g al moj ma 3cm i jest pieknyyyy zjadl narazie 1 swira i nic niue jee od 2,5 tyg.Ijeszcze jedno nie kupuj pajaka jak nic o nim nie wiesz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •