Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Temperatura u B.Smithi

  1. #1

    Temperatura u B.Smithi

    Cześć! Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem ptasznika. Jest on narazie malutki, ale mam nadzieję że urośnie. Mam pytanie odnośnie temperatury panującej w terrarium. Mianowicie czy moge chodować mojego pajączka w temperaturze: dzień-32(ogrzewane matą grzewczą) noc-około 25. Bo mam problem jak włączam mate odrazu praktycznie (około 1h) nagrzewa mi się do temperatury właśnie 32-33 stopnie a jak wyłanczam mam około 25. Więc jak mam to robić? Bardzo proszę o odpowiedź. Dzięki!!


  2. #2

    Re: Temperatura u B.Smithi

    pgrzewanie podlowgowe odpada


  3. #3
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Temperatura u B.Smithi

    cos tam juz sie o tym pajaku nauczylem, chociaz hoduje go dopiero 4 dni.

    Ogrzewanie podlogowe raczej nie jest polecane, a u Ciebie troche duze te skoki temperatur. Polecam ogrzewanie zarowkowe. Utrzymuje dzieki temu mniej wiecej 26 stopni .. do 27, 28. Uzywam zarowki ciemniowej.

    Chyba, ze ta mate jakos inaczej umiescisz.. nie wiem.. ja uzywam kabla grzewczego, ale tylko u weza. U pajaka uzywam zarowki.


  4. #4

    Re: Temperatura u B.Smithi

    @!#$! czyli mam problem


  5. #5

    Re: Temperatura u B.Smithi

    wiec co radzicie?


  6. #6
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Temperatura u B.Smithi

    wiec mozesz kupic zarowke kolorowa.. moja ma co prawda 15 V, ale grzeje niezle.


  7. #7

    Re: Temperatura u B.Smithi

    a czy moze byc ona powieszona nad szklem , tzn na zwenatrz terrarium i swiecila by przez szybe?


  8. #8

    Re: Temperatura u B.Smithi

    no to napewno dogrzeje Ci terrarium, zastanow sie co napisales, pomysli przez chwile


  9. #9

    Re: Temperatura u B.Smithi

    nie no pewnie nie, ale co ja teraz mam zrobic z ta mata grzewcza , wyrzucic ja i zainstalowac swiatlo?


  10. #10
    cubante
    Guest

    Re: Temperatura u B.Smithi

    Moze byc pretextem do kupienia gada

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •