Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: :(((((((( Bohmei nie żyje :(((((((

  1. #1

    :(((((((( Bohmei nie żyje :(((((((

    To ma prawo zajmować kolejne miejsce w tematach. Jak wiecie uciekł mi b. boehmei:-( Miłame nadzieję że go znajdę ale dzisiaj rano znalałem go za łóżkiem ale w szponach innego pająka:-( Był zawinięty pajęczyną a tamten nim siedział i.....:-( Płacze! Mam nadzieję że moja tragedia będzie przestrogą dla młodych i niedoświadczony terrarystów takich jak ja:-( Dakładnie zabezpieczajcie swoje terraria bo jedyne miejsce gdzie nasze pupile są bezpieczne. Życze powodzienia początkującym.

    Pozdrwiam:-((((((((

  2. #2

    Re: :(((((((( Bohmei nie żyje :(((((((

    pajak zginol przez twoje niechlujstwo trzeba czesciej sprzatac to bys nie mial pajeczyn pajakow za luzkiem

  3. #3

    Re: :(((((((( Bohmei nie żyje :(((((((

    Hej ja mam czysto w pokoju! Sam nie wiem skąd się ten pająk tam znalazł i do tego zabił mojego uciekiniera. Nie znasz mnie, nie wiesz gdzie mieszkam i jak więc jak mozesz tak pisać??

  4. #4
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: :(((((((( Bohmei nie żyje :(((((((

    smutne to troche... w taki sposob pajaka stracic.... brrr. az mnie ciarki przechodza, gdy mysle, ze moglo sie to stac z moja smithi ...

    "Nastepnym razem" lepiej pilnuj pajaka.


  5. #5
    Jakub Wąsak
    Guest

    Re: :(((((((( Bohmei nie żyje :(((((((

    Moze po prostu tak lubi pajaki ze hoduje je naturalnie w pokoju


  6. #6

    Re: :(((((((( Bohmei nie żyje :(((((((

    człowiek uczy się na błędach, i więcej ich już nie popełnia

  7. #7

    Re: :(((((((( Bohmei nie żyje :(((((((

    Atrax mi tez sie od razu dziwnie zrobilo jak pomyslalem ze moglo sie to stac z moimi pajakami brrr. Uwazaj na przyszlosc. jeszcze jedno ile ten boehmi mial cm? a ile ten co go zjadl?

  8. #8

    Re: :(((((((( Bohmei nie żyje :(((((((

    Zabij tego bydlaka zza łóżka ! Rozetrzyj go kapciem na miazge za to co zrobił.


  9. #9

    Re: :(((((((( Bohmei nie żyje :(((((((

    Tak ale czy to coś znieni:-( Luke mój pajączek miał 1cm a ten co zabił miał ok 2cm ciała z nogani jakieś 6cm. To był jakiś pająk domowy nie krzyżak. Boje się teraz kupić nowego pajączka. Boje się bo nie wiem czy nadaje się na terraryste:-( To była moja wina bo nie zabespieczyłem dobrze terra. W załączniku jest terra w którym żył mój boehmei.

    Pozdrawiam

  10. #10

    Re: :(((((((( Bohmei nie żyje :(((((((

    No niby nic nie zmieni ale jak mawiają sycylijczycy "krew woła o krew" !
    ;-) A tak na serio, ja bym proponował kupić nowego ale tym razem 3cm, z większym pająkiem zawsze jednak troche łatwiej.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •