Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Mezobutchus gibbosus

  1. #1

    Mezobutchus gibbosus

    Poszukuje hodowcy tego skorpiona. Ewentualnie informacji w jakich warunkach go hodować. Co to oznacza jak skorpion od kilku dni jest nadymany jak balon?

  2. #2
    [RED-689]
    Guest

    Re: Mezobutchus gibbosus

    GHM.. z innej bajki. Jak tam "moje stadko"? Masz je jeszcze wszystkie...


  3. #3

    Re: Mezobutchus gibbosus

    Mesobuthus gibbosus nalezy trzymac w terrarium stepowym polpustynnym ...
    Jesli nabyles skorpionka od toms hous (inowroclaw) to masz mlodego z mojej hodowli ktory powinien za niedlugo przejsc wylinke ...
    jesli natomiast z innego zrodla i jest to skorpion dorosly moze oznaczac:1 albo jest to samica w ciazy 2 albo masa wlasna wzrosla na tyle ze bedzie wylinka
    Napisz jakiej wielkosci jest to cos ...


  4. #4

    Re: Mesobuthus gibbosus

    gdyby chodzilo o rybki akwariowe to moznaby powiedziec ze maja PUCHLINE WODNA ........ ale skoro to skorpiony pustynno-stepowe...

    Moze sie poprostu nazarl mokrej trawy ? moj krolik kiedys tak mial...


  5. #5

    Re: Mezobutchus gibbosus

    Ależ oczywiście. Smithi miała wylinke : ) . Wszystkie w dobrej formie-miałem kilka ucieczek,ale na krótko. Tylko cambridgei jeszcze dniazdek nie zbudowały.

  6. #6

    Re: Mezobutchus gibbosus

    Tak od niego mam. Jest malutki. Trzymam w tych pojemniczkach,których dostałem. nie wiem czemu,ale 2 mi padły : (

  7. #7

    Re: Mesobuthus gibbosus

    : ))) Dziękuje Jadziu za pocieszenie : ) Niestety on nie je trawy. : )

  8. #8
    [RED-689]
    Guest

    Re: Mezobutchus gibbosus

    Nom... (smithi byla napchana wszystkimi po kolei karaczanami... tzn z tego co mi zostalo dawalem jej . Przy tej wielkosci musi wygladac niezle Co do Psalmopoeusow to dziwne... u mnie "zadomawialy" sie na wstepie po kazdym przeniesieniu ich w inne terra. Fakt ze cudowalem w "idealne dopasowanie wielkosci terra do ich potrzeb"

    Porownaj (bez podawania przykladow... z forum "sprzedam" i cenami podobnych. Mam nadzieje ze wiesz ze zrobiles niezly interes?


  9. #9

    Re: Mezobutchus gibbosus

    @Autor: Sir_bonzo (---.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl)

    " ...niestety on nie je trawy. : )"

    no to nic mu nie bedzie.... bo moj krolik po tej trawie zszedl...


  10. #10

    Re: Mezobutchus gibbosus

    Dzięki.: )
    P.s. współczuje za królika.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •