Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Wylinka u B. Smithi

  1. #1

    Wylinka u B. Smithi

    Jak często B. Smithi ma wylinkę ?
    Mam młodego osobnika (około 1 cm) i od trzech dni nic nie chce jeść może przygotowuje się do wylinki ?

  2. #2

    Re: Wylinka u B. Smithi

    może i tak-b.smithi to niejadki i przed wylinką potrafią długo niejeść.a te trzy dni to nic-może nie jest głodna(y).

  3. #3

    Re: Wylinka u B. Smithi

    Dzięki , bo już zaczynałem się martwić.

  4. #4

    Re: Wylinka u B. Smithi

    Mój Smithi przechodził wylinki regularnie co 50 dni. Teraz już jest trochę większy i naturalnie trwa to trochę dłużej. A co do nie jedzenia, to być może musi się zaaklimatyzować w nowym otoczeniu (jeśli masz go od niedawna). Mój na początku też tak miał, a później wcinał jak najęty.
    Pozdrawiam.

  5. #5
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Wylinka u B. Smithi

    Ja mam swojego smithi dokladnie tydzien, godzine i 48 minut

    Jak na razie nic w pysk nie wzial, a podobno po wylince juz byl. 3 dni temu przenioslem go do kubka po smietanie i dalej nic nie je. Mam nadzieje, ze to przez to, ze sie jeszcze nie zaklimatyzowal. W kazdym razie u smithi chyba tydzien to nie jest tak duzo. Nie ?


  6. #6

    Re: Wylinka u B. Smithi

    Mam podobny problem . Ba niedosc ze nie chce jesc to jeszcze nie wychodzi z norki... ;( a mam go tez jakis tydzien!!


  7. #7

    Re: Wylinka u B. Smithi

    Co najlepiej mu podawać do jedzenia ?
    Może jest takim wybrednym smakoszem.

  8. #8
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Wylinka u B. Smithi

    rzekomo je wszystko co sie rusza i jest mniejsze od niego, albo czeka az sie ruszy i wtedy to je ;]

    Na poczatek pinki, pozniej karaczany, swierszcze, a pozniej mozna nawet myszy dawac.


  9. #9
    Huhros
    Guest

    Re: Wylinka u B. Smithi

    nie wychodzi z norki bo moze wlasnie zbliza sie wylinka dlatego tez nie chce jesc


  10. #10
    oPeL
    Guest

    Re: Wylinka u B. Smithi

    je tez to co sie nie rusza...jak nic nie macie w domu (pinki, muchy itd) mozecie dac mu kawalek szynki lub miesa jakiegos...sprawdzone osobiscie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •