Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Czy B.emilia jest spokojnym pająkiem nadającym się do domu??

  1. #1
    lg
    Guest

    Czy B.emilia jest spokojnym pająkiem nadającym się do domu??

    Chce kupić pająka.Czy Brachypelma emilia to dobry gatunek?????????? do domu.nie wiem co robic.DORADZCIE!!!!!!!!!!!!!!!


  2. #2

    Re: Czy B.emilia jest spokojnym pająkiem nadającym się do domu??

    Moim zdaniem, popartym kilkuletnim doświadczeniem w hodowli pająków, Brachypelma emilia jest najspokojniejszym ptasznikiem jakiego znam. Szukałam w wielu miejscach (książki, net) wiadomości na temat ukąszeń ptaszników i siły ich jadu. Nie spotkałam się nigdzie nawet ze stwierdzeniem, że ten gatunek ptasznika kogoś "postraszył". Nie przyjmuje pozycji obronnych, nie kąsa, jedyna jego wada to wyczesywanie włosków parzących z odwłoka. Cóż, w końcu musi mieć jakieś wady... Uważam, że B. emilia jest spokojniejsza niż np. B. smithi czy B. albopilosum. Polecam tego pajączka na 1 miejscu.

    Pozdrawiam

  3. #3
    lg
    Guest

    Re: Czy B.emilia jest spokojnym pająkiem nadającym się do domu??

    dzięki ci


  4. #4
    Huhros
    Guest

    Re: Czy B.emilia jest spokojnym pająkiem nadającym się do domu??

    do domu oznacza, ze chcesz zeby ptasznik chodzil sobie spokojnie po twoim mieszkaniu??? bo jesli tak to nie kazdy wymaga terrarium


  5. #5

    Re: Czy B.emilia jest spokojnym pająkiem nadającym się do domu??

    Myślę, że chodziło mu o terrarium... Sama mówię, że mam w domu kilkanaście pająków, ale to przecież nie oznacza, że je luzem puszczam na ściany

  6. #6
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Czy B.emilia jest spokojnym pająkiem nadającym się do domu??

    Heh.. tak wlasciwie, to kazdy ptasznik nadaje sie do domu, tylko do jednych potrzebne jest wieksze doswiadczenie niz do drugich.

    Moj znajomy hoduje tego pajaka i jest bardzo zadowolony. 0 klopotow z tym gatunkiem.
    dzisiaj gadalem z nim i NA PRAWDE BARDZO GO POLECA !!!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •