Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: B. smithi + muchy ???

  1. #11

    Re: B. smithi + muchy ???

    moj bezproblemu wcinal muchy, jak podrosl jeszcze bardziej to raz z ciekawosci wrzucilem mu nawet motyla, ktory byl 2 razy wiekszy od niego , zaciagnal go do norki i skonsumowal ), pajaki faktycznie powinny miec urozmaicony pokarm, wiec oprocz pinek powinien jesc cos jeszcze , raz tylko zauwazylem cos dziwnego , z muchy plujki zaczely wypelzac male biale glizdki, wygladalo to tak jakby mucha byla zyworodna, a przeciez wiadomo ze skladaja jajka, co to bylo? roztocza pasozytnicze czy co? z tego co wiem to sie pojawiaja takie rzeczy u wiekszych stworzen z resztek niestrawionego pokarmu, W kazdym badz razie usunalem te muche szybko z terrarium brrrr , od tej pory zaczalem unikac much plujek ale w sumie nie wiem czy dobrze

  2. #12
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: B. smithi + muchy ???

    Bycmoze faktycznie to jakies pasozyty...

    raz widzialem, jak male robaczki zywcem muche rozerwaly od srodka...
    Muchy plujki bardzo dobrze sie sprawdzaly, kiedy hodowalem katniki, kolczaki i krzyzaki.
    No ale skonczmy juz o tym

    Moj pajaczek nie zjadl tamtej usmierconej muchy. Nastepnym razem dam mu cos malego i zywego.

    Moj smithi to jednak niejadek. Jeszcze nic nie zjadl na moich oczach. I nie wiem, czy w ogole cos zjadl, no ale przeciez nie musial pinek zjadac, nic z nich nie zostawiajac. Mogl je nadgryzc.
    Ale co mi tam... jak bedzie glodny, to bedzie wcinal te pinki, az mu sie beda "uszy" ruszac


  3. #13

    Re: B. smithi + muchy ???

    Ja mam B.albopilosa po 5 wylince i w zasadzie wsuwa tylko muchy
    , bo niedawno mi się świerszcze skończyły. To dobry pokarm dla małych pająków, bo nie musisz się martwić że jak pająk wylike będzie przechodził. To mucha go nie zje jak to robią świerszcze.
    POZDRAWIAM!!!
    albopilosa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •