Raczej mozna
Sprawdz, czy na nogoglaszczkach nie ma bulbusow. U smithi wlasnie takie rosna. Poza tym samica jest dosyc duza i z tego co zauwazylem, to odwlok jest o wiele wiekszy od tulowia (ale to tylko moje spostrzezenie)
Raczej mozna
Sprawdz, czy na nogoglaszczkach nie ma bulbusow. U smithi wlasnie takie rosna. Poza tym samica jest dosyc duza i z tego co zauwazylem, to odwlok jest o wiele wiekszy od tulowia (ale to tylko moje spostrzezenie)