Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Cambridgei + irminia

  1. #1

    Cambridgei + irminia

    Jak myślicie,czy taka hybryda jest możliwa? Czy ktos już ją wyhodował?
    Jakiś czas temu uciekł mi samiec cambridgei. Dzisiaj do znalazłem w terrarium samicy irminia w czasie... łączenia! : ) Jak myślicie co z tego wyniknie?

  2. #2

    Re: Cambridgei + irminia

    Owoc miłości - dość ładny

  3. #3
    [RED-689]
    Guest

    Re: Cambridgei + irminia

    Nic z tego nie wyniknie bo to za wczesnie na laczenie (jezeli mysle o tych ktore kupiles u mnie..). Pozatym chyba zle sluchales. Jezeli zwial ci ten najwiekszy (a mial do tego talent) to jest to P. irminia a nie P.cambridgei (samce irminia tak wygladaja...). Tak wyhodowal ktos taka hybryde i uwazam ze to chwast ...jak kazda hybryda.


  4. #4

    Re: Cambridgei + irminia

    hybrydy tych gatunkow zdarzaja sie ( nieodpowiedzialnosc hodowcow?)
    a takie mieszance wygladaja paskudnie - brak im czystych kolorow, wszystko jakby rozmyte.

    Czesto zdarzaja sie w rodzaju Brachypelma (tzn. sie nie zdarzaja tylko sa produkowane z ciekawosci lub checi zysku).


  5. #5

    Re: Cambridgei + irminia

    Nie red! To nie Twoje! Z twoich to miałem tylko 2 uczieczki-jedna na terrarium siedzieła a druga na sąsiednim terra.
    POzdrawiam.

  6. #6

    Re: Cambridgei + irminia

    Nie chce zanieczyścić gatunku! Najprawdopodobniej jedyne co mi przyjdzie zrobić to zniszczyć kokon : (((

  7. #7

    Re: Cambridgei + irminia

    Popieram. Po co komu hybrydy, skoro jest na świecie tyle pięknych gatunków ptaszników...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •